تاریخ: ۱۳:۳۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی نظرمحمدی در خصوص پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل خونه به خونه مازندران اظهار داشت: بازی بسیار جاندار و فیزیکی را از هر دو تیم شاهد بودیم. به دلیل اینکه شرایط زمین نامساعد بود و نمی‌شد روی زمین کار کرد، هر دو تیم رو به بازی مستقیم و ارسال […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی نظرمحمدی در خصوص پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل خونه به خونه مازندران اظهار داشت: بازی بسیار جاندار و فیزیکی را از هر دو تیم شاهد بودیم. به دلیل اینکه شرایط زمین نامساعد بود و نمی‌شد روی زمین کار کرد، هر دو تیم رو به بازی مستقیم و ارسال از کناره‌ها آورده بودند. ما هم دنبال ضدحمله بودیم و توانستیم روی این ترفند به خواسته خودمان که کسب سه امتیاز بازی بود برسیم.

وی در مورد عملکرد خوب دروازه‌بان و خط دفاع تیم خود تصریح کرد: در تمام ۹۰ دقیقه بازی دروازه‌بان، خط دفاع و خط هافبک ما با تمرکز بالا بازی کردند و عملکرد هوشمندانه‌ای داشتند. محمد حسینی دروازه‌بان‌ خوب‌مان نیز مانند تمام دیدار‌های گذشته سیو‌های مناسبی داشت و یکی از ارکان اصلی موفقیت‌مان در بازی مقابل خونه به خونه بود. می‌دانستیم تیم حریف از دقیقه ۷۰ به بعد از لحاظ بدنی کم می‌آورد و می‌توانیم برنامه‌های‌مان را در آن لحظات پیش ببریم که خدا را شکر اینطور هم شد.

سرمربی سپیدرود رشت در خصوص داوری این مسابقه و همچنین صحنه اخراجش از روی نیمکت، گفت: قضاوت تورج حق‌وردی در نتیجه بازی تأثیر‌گذار نبود. در صحنه‌ای که پویا نزهتی بازیکن خوب‌مان آسیب شدیدی دید، انتظارم این بود که داور مسابقه یا آن صحنه را خطا بگیرد یا حداقل برای اینکه سلامت بازیکن ما به خطر نیفتد جریان بازی را قطع کند تا به مداوای بازیکن پرداخته شود. متأسفانه هیچ کدام از این دو تصمیم را نگرفت، به همین به او دلیل اعتراض کردم و حق‌وردی من را به روی سکو‌ها فرستاد.

نظرمحمدی درباره جو ورزشگاه و شعار‌های هواداران دو تیم خاطرنشان کرد: متأسفانه جو استادیوم در ابتدای بازی مناسب نبود، اما مشکل خاصی مانند بازی با ملوان نیز وجود نداشت. تماشاگران‌ ما در گوشه‌ای از ورزشگاه تیم خودشان را تشویق می‌کردند و در پایان بازی هم با هماهنگی نیروی انتظامی از استادیوم خارج شدند./تسنیم

پاسخی بگذارید