تاریخ: ۱۳:۲۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین بادامکی در مورد شرایط فعلی سیاه‌جامگان و نتایج ضعیف این تیم که همچنان ادامه دارددر مجموع باید گفت که خوب نتیجه نگرفته‌ایم و وقتی امتیاز از دست می‌دهیم طبیعتاً کارمان دشوار می‌شود. ما الان در منطقه سقوط قرار داریم و در بازی این هفته برابر گسترش فولاد تبریز محکوم به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین بادامکی در مورد شرایط فعلی سیاه‌جامگان و نتایج ضعیف این تیم که همچنان ادامه دارددر مجموع باید گفت که خوب نتیجه نگرفته‌ایم و وقتی امتیاز از دست می‌دهیم طبیعتاً کارمان دشوار می‌شود. ما الان در منطقه سقوط قرار داریم و در بازی این هفته برابر گسترش فولاد تبریز محکوم به برد هستیم. اگر می‌خواهیم از اینجای جدول جدا شویم باید در بازی‌های خانگی خیلی خوب امتیاز بگیریم. تمام بازی‌های باقیمانده برای ما سخت است و باید بیشتر تلاش کنیم.

وی درباره اشتباهات داوری که سیاه‌جامگان با آن درگیر است، تأکید کرد: طبیعتاً این اشتباهات می‌تواند تأثیرگذار باشد. شما دیدید که در بازی با سایپا روی هند بازیکن حریف گل خوردیم و مقابل فولاد هم داوری به سودمان نبود. باز هم خدا را شکر که در اهواز یک امتیاز گرفتیم. این مساوی می‌تواند در آینده به ما کمک کند.

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان در پاسخ به این پرسش که چرا داوران در لیگ امسال بیش از حد اشتباه می‌کنند، گفت: فشار روی داوران  بیش از حد زیاد است و آنها تمرکزشان را از دست داده‌اند. امیدوارم اشتباهات داوری به کمترین حد ممکن برسد.

بادامکی همچنین در پاسخ به این پرسش که امسال کدام تیم قهرمان لیگ برتر خواهد شد، گفت: به نظر من پرسپولیس قهرمان می‌شود. آنها تیم خوبی هستند و برانکو هم به‌خوبی پرسپولیس را مدیریت کرده است. الان همه از بازی‌های پرسپولیس لذت می‌برند./تسنیم

پاسخی بگذارید