تاریخ: ۱۲:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته دهم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران جام «شهدای منا» روز (یکشنبه) با پنج دیدار در شهرهای تهران (دومسابقه)، تبریز، اردکان و آمل برگزار شد. باشگاه هاوش گنبد در مکاتبه‌ای با سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام کرد که به دلیل […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته دهم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران جام «شهدای منا» روز (یکشنبه) با پنج دیدار در شهرهای تهران (دومسابقه)، تبریز، اردکان و آمل برگزار شد.

باشگاه هاوش گنبد در مکاتبه‌ای با سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام کرد که به دلیل شرایط آب و هوایی و لغو پروازهای استان گلستان امکان حضور در ارومیه برای دیدار هفته بیست و یکم را ندارد. سازمان لیگ فدراسیون والیبال نیز بر اساس آئین نامه لیگ و در پاسخ به این نامه باشگاه هاوش، مهلت ۲۴ ساعته به این باشگاه داد تا خود را به ارومیه برساند و بازی دو تیم شهرداری ارومیه و هاوش گنبد حداکثر تا روز دوشنبه برگزار شود.

تیم هاوش گنبد دیروز (دوشنبه) هم در ارومیه حاضر نشد و بر اساس اعلام سازمان لیگ باخت فنی (سه ست ۲۵ بر صفر) برای نماینده گنبد در هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال در نظر گرفته شد.

با این نتیجه تیم شهرداری ارومیه به چهاردهمین برد خود در این رقابت‌ها دست یافت و ۴۲ امتیازی شد و در همان رتبه سوم ماند./تسنیم

پاسخی بگذارید