تاریخ: ۱۲:۵۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی فتح الله زاده در مورد انتشار خبری پیرامون مذاکره وزارت ورزش با وی برای مدیر عاملی باشگاه استقلال به: این شایعات عجیب و زیاد هستند. نه من با وزارت حرفی داشته‌ام و نه وزیر با من مذاکره ای داشته است. مدیرعامل پیشین استقلال افزود: تصور می کنم اینگونه شایعات را برای ضربه زدن به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی فتح الله زاده در مورد انتشار خبری پیرامون مذاکره وزارت ورزش با وی برای مدیر عاملی باشگاه استقلال به: این شایعات عجیب و زیاد هستند. نه من با وزارت حرفی داشته‌ام و نه وزیر با من مذاکره ای داشته است.

مدیرعامل پیشین استقلال افزود: تصور می کنم اینگونه شایعات را برای ضربه زدن به استقلال در آستانه دیدار با السد و پرسپولیس مطرح می کنند. وظیفه ما این است در آستانه این دو دیدار مهم از استقلال حمایت کنیم و جلوی حاشیه سازی ها را بگیریم.

وی در ادامه تاکید کرد: در مورد تماس من یا اطرافیانم با علیرضا منصوریان هم شایعاتی ساخته اند که همه غلط هستند و آنها را هم باید تکذیب کنم.

مدیر عامل پیشین استقلال در مورد دیدارهای مهم پیش روی استقلال هم گفت: این دیدارها مهم هستند و همه استقلالی ها باید مراقب حاشیه سازی ها باشند. بنده هم اجازه نمی دهم با استفاده از اسم من برای استقلال تنش ایجاد کنند./مهر

پاسخی بگذارید