تاریخ: ۱۲:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، استقلال در بعد فنی نفسی کشیده و دو دیدار خود را برده و تا حدودی سرو سامانی به شرایط داده است اما در بعد مدیریتی و به ویژه مالی مشکلات طی یک ماه آینده به  بحران خواهد رسید. دلایل این بحران مالی را بررسی می کنیم: اول: برخلاف پرسپولیس استقلال […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، استقلال در بعد فنی نفسی کشیده و دو دیدار خود را برده و تا حدودی سرو سامانی به شرایط داده است اما در بعد مدیریتی و به ویژه مالی مشکلات طی یک ماه آینده به  بحران خواهد رسید. دلایل این بحران مالی را بررسی می کنیم:

اول: برخلاف پرسپولیس استقلال در بعد اسپانسرینگ و سامانه های درآمدزایی خوب عمل نکرده است. استقلال چون از منظر نتیجه گیری در شرایط خوبی نیست شور و شوقی هم در میان هوادارانش دیده نمی شود. به همین دلیل استقلالی ها نه زیاد به ورزشگاه می روند نه زیاد برای تیمشان پول خرج می کنند این مهم ترین مشکل این روزهای افتخاری در استقلال است که البته او به تنهایی در این رابطه مقصر محسوب نمی شود.

دوم: برخلاف طاهری، افتخاری با عدم حضور در برنامه های صدا و سیما و با حرف نزدن در مورد استقلال هواداران این تیم را برای سامانه ها و اسپانسر شدن ها و دریافت اخبار  راهنمایی نمی کند. در واقع افتخاری این روزها با وجود ناکامی های فنی و مدیریتی در رسانه ها حاضر نمی شود و به همین دلیل هم نمی تواند هواداران را دور این تیم جمع کند در نتیجه استقلال از منظر کالی نسبت به پرسپولیس عقب افتاده است.

سوم: شیحی، هلمکه، ساموئل و پروپئیج موعد دادگاه هایشان بسیار نزدیک شده و همین روزهاست که آنها هم ماجرای عادل شیحی را داشته باشند و رساندن پول به آنها از نان شب واجب تر است.

چهارم: با پرداخت نقدینگی کم موجود به جباروف کفگیر استقلال به ته دیگ رسیده است. این در حالی است که اولا از این بازیکن و آندرانیک تیموریان نمی تواند استفاده کند و نکته دوم اینکه پرداخت پول به این دو بازیکن بعضی دیگر از بازیکنان را که دریافتی هایشان عقب است را شاکی کرده است. یکی از آنها پادوانی بود و دیگری جابر انصاری که البته پادو دیروز پول گرفت.

پنجم: رابطه خراب شده بین افتخاری و نماینده اسپانسر.

این پنج مورد مشکلات استقلال در مسائل مالی را بیشتر کرده است استقلال روزهای خیلی خوبی در این زمینه در انتظارش نیست. این تیم حتی نتوانسته طلب منصور پورحیدری را که بیش از سی سال برای استقلال زحمت کشید را پرداخت کند./مهر

پاسخی بگذارید