تاریخ: ۱۲:۴۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، پس از آنکه باشگاه استقلال تهران با رای فیفا از نقل و انتقال زمستانی محروم شد، وضعیت دو خرید جدید این باشگاه یعنی آندرانیک تیموریان و سرور جباروف ازبکستانی در ابهام قرار دارد. این در حالی است که بعضی از تیم ها برای جذب این دو بازیکن به خصوص […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، پس از آنکه باشگاه استقلال تهران با رای فیفا از نقل و انتقال زمستانی محروم شد، وضعیت دو خرید جدید این باشگاه یعنی آندرانیک تیموریان و سرور جباروف ازبکستانی در ابهام قرار دارد. این در حالی است که بعضی از تیم ها برای جذب این دو بازیکن به خصوص جباروف ابراز تمایل کرده اند.

بهمن روشنایی سرپرست استقلال خوزستان در این خصوص تایید کرد که صحبت هایی برای جذب این بازیکن ازبکستانی صورت گرفته است و حتی درباره نحوه انتقال و مبلغ پرداختی هم مذاکراتی با استقلال تهران داشته اند.

سرپرست تیم استقلال خوزستان در حالی این صحبت ها را مطرح کرد که قائم مقام این باشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر، به کل این موضوع را تکذیب کرد.

علی پورکیانی در این باره گفت: این موضوع را کاملا تکذیب می‌کنم و راجع به اظهارات روشنایی چیزی نمی‌دانم.

وی افزود: نعمتی نژاد و بنده که مدیر عامل و قائم مقام باشگاه هستیم کاملا از این موضوع بی اطلاع هستیم.

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در رابطه با اینکه کادر فنی تمایلی به جذب جباروف دارد یا خیر، تصریح کرد: ما در امور فنی که دخالتی نمی‌کنیم اما اگر موضوع جذب جباروف هم مطرح باشد، کادر فنی باید این موضوع را با ما در میان بگذارد که نسبت به جذب بازیکن اقدام کنیم. اما تا الان هیچ اطلاعی در این باره نداریم./مهر

پاسخی بگذارید