تاریخ: ۱۲:۲۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، روزنامه‌های قطری با توجه به موافقت باشگاه الاهلی برای انتقال موبیلی، مهاجم کنگویی به لیگ فرانسه اعلام کردند که نام مجتبی جباری جایگزین او در فهرست سهمیه‌های خارجی این تیم در فدراسیون فوتبال این کشور خواهد شد. مجتبی جباری به دلیل مصدومیت تحت درمان قرار داشت و ماه گذشته […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، روزنامه‌های قطری با توجه به موافقت باشگاه الاهلی برای انتقال موبیلی، مهاجم کنگویی به لیگ فرانسه اعلام کردند که نام مجتبی جباری جایگزین او در فهرست سهمیه‌های خارجی این تیم در فدراسیون فوتبال این کشور خواهد شد.

مجتبی جباری به دلیل مصدومیت تحت درمان قرار داشت و ماه گذشته یک بازیکن آرژانتینی جایگزین او شده بود. این بازیکن ایرانی که مهیای حضور در میدان شده است به احتمال فراوان صبح امروز پس از ثبت نامش توسط مسئولان باشگاه الاهلی در فهرست چهار بازیکن خارجی قادر به همراهی این تیم در بازی هفته نوزدهم لیگ ستارگان قطر برابر الریان خواهد بود.

خبر دیگر از تیم الاهلی حاکی از آن است که پژمان منتظری، دیگر ملی‌پوش ایرانی تیم الاهلی قطر به همراه تنی چند از مدیران این باشگاه راهی بیمارستانی در دوحه شدند تا بنسون، مدافع مصدوم این تیم را که از ناحیه زانو تحت عمل جراحی قرار گرفته است ملاقات کنند.

تیم الاهلی در سه بازی اخیر لیگ ستارگان قطر به ۹ امتیاز ارزشمند دست یافت و هم‌اکنون با ۲۳ امتیاز جایگاه ششم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد./تسنیم

پاسخی بگذارید