تاریخ: ۱۲:۲۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مجله فوتبال اینترنشنال به عنوان معتبرترین رسانه ورزشی هلند پس از پایان دیدارهای هفته بیستم اردویژه طبق روال همیشگی اقدام به معرفی بازیکن برتر هفته، ۵ بازیکن برتر و  ارزیابی فنی عملکرد بازیکنان تمامی تیم‌ها کرد. بر این اساس کاسپر دولبرگ، مهاجم ۱۹ ساله و دانمارکی تیم آژاکس آمستردام […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مجله فوتبال اینترنشنال به عنوان معتبرترین رسانه ورزشی هلند پس از پایان دیدارهای هفته بیستم اردویژه طبق روال همیشگی اقدام به معرفی بازیکن برتر هفته، ۵ بازیکن برتر و  ارزیابی فنی عملکرد بازیکنان تمامی تیم‌ها کرد.

بر این اساس کاسپر دولبرگ، مهاجم ۱۹ ساله و دانمارکی تیم آژاکس آمستردام عنوان برترین بازیکن هفته بیستم اردویژه هلند را از آن خود کرد. علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار که در بازی برابر ویتسه حضور ۹۰ دقیقه‌ای داشت نمره فنی متوسط ۶٫۵ را به خود اختصاص داد. آلکمار در این بازی خارج از خانه با نتیجه ۲ بر یک شکست را پذیرا شده بود.

رضا قوچان‌نژاد، مهاجم هیرنوین که عنوان بهترین بازیکن هفته نوزدهم اردویژه را از از مجله فوتبال اینترنشنال دریافت کرده بود در بازی هفته بیستم برابر خرونیخن با نمره فنی متوسط ۵٫۵ مواجه شد. هیرنوین در این بازی خانگی با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد.

در صدر جدول رده‌بندی اردویژه هلند تا پایان هفته بیستم فاینورد با ۵۱ امتیازی یکه‌تازی می‌کند. تیم‌های آژاکس آمستردام (۴۶)، پی‌اس‌وی آیندهوون (۴۳) هیرنوین (۳۳) و آلکمار (۳۲) رتبه‌های دوم تا پنجم جدول رده‌بندی را در اختیار دارند./تسنیم

 

پاسخی بگذارید