تاریخ: ۱۲:۲۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، مهرداد پهلوان‌زاده صبح امروز در محل وزارت ورزش و جوانان حضور پیدا کرد تا با محمدرضا داورزنی، معاون جدید ورزش قهرمانی و حرفه‌ای این وزارتخانه دیدار و گفت‌وگو کند. در این دیدار علاوه بر پهلوان‌زاده، مسئولان دیگری از فدراسیون شطرنج از جمله پریدر، نایب رئیس بانوان و بیات، سرپرست […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، مهرداد پهلوان‌زاده صبح امروز در محل وزارت ورزش و جوانان حضور پیدا کرد تا با محمدرضا داورزنی، معاون جدید ورزش قهرمانی و حرفه‌ای این وزارتخانه دیدار و گفت‌وگو کند.

در این دیدار علاوه بر پهلوان‌زاده، مسئولان دیگری از فدراسیون شطرنج از جمله پریدر، نایب رئیس بانوان و بیات، سرپرست دبیری حضور دارند.

محور اصلی این دیدار در خصوص برگزاری رقابت‌های شطرنج قهرمانی بانوان جهان در تهران است. دو هفته قبل وزیر ورزش و جوانان در حکمی نصرالله سجادی را به عنوان رئیس ستاد عالی این مسابقات منصوب کرد. دو روز قبل داورزنی جانشین سجادی در معاون قهرمانی و حرفه‌ای شد. حالا مسئولان فدراسیون شطرنج به وزارت ورزش رفته‌اند تا بتوانند آخرین شرایط میزبانی را با معاون جدید بررسی کنند.

به گزارش تسنیم، رقابت‌های شطرنج قهرمانی بانوان جهان از روز ۲۲ بهمن ماه با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز خواهد شد./تسنیم

پاسخی بگذارید