تاریخ: ۱۲:۱۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در حالی که ۷۲ ساعت تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر زمان باقی مانده، تلاش تیم‌ها برای توافق با بازیکن مدنظر خود بیشتر شده است. علی کریمی، هافبک دیناموزاگرب یکی از بازیکنانی است که این روزها خبر بازگشت او به سپاهان در رسانه‌ها مطرح و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در حالی که ۷۲ ساعت تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر زمان باقی مانده، تلاش تیم‌ها برای توافق با بازیکن مدنظر خود بیشتر شده است.

علی کریمی، هافبک دیناموزاگرب یکی از بازیکنانی است که این روزها خبر بازگشت او به سپاهان در رسانه‌ها مطرح و عبدالله ویسی نیز بارها از علاقه خود به جذب این بازیکن صحبت کرده است. در این خصوص مدیر برنامه این بازیکن با رد احتمال بازگشت او به فوتبال ایران، گفت: احتمال بازگشت علی کریمی به سپاهان وجود ندارد و به هیچ عنوان من با باشگاه سپاهان مذاکره‌ای نداشتم.

وی تصریح کرد: همه بازیکنان آزاد هستند با تیم‌های خواهان خود صحبت کنند و کریمی نیز اگر صحبتی با مسئولان تیم سابقش داشته به خودش ارتباط دارد اما به شخصه من صحبتی با مدیران سپاهان انجام ندادم.

مدیر برنامه کریمی در خصوص عدم حضور این بازیکن در اردوی ترکیه دیناموزاگرب گفت: کریمی به خواست خودش در این اردو حاضر نشد و ما به دنبال این هستیم شرایط را برای انتقال او در یکی دیگر از تیم‌‌های لیگ برتر کرواسی فراهم کنیم تا بتواند بیشتر به میدان برود./تسنیم

پاسخی بگذارید