تاریخ: ۱۱:۴۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،درحالی که تا قبل از این دعوای پرسپولیس و تراکتورسازی درباره این که کدام تیم زودتر بازی کند ، تنها یک گلایه ساده بین دو تیم بود که در کورس قهرمانی بودند ، حرف های امیرعابدینی ، رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال این دعوا را وارد ابعادی جدید کرده است. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،درحالی که تا قبل از این دعوای پرسپولیس و تراکتورسازی درباره این که کدام تیم زودتر بازی کند ، تنها یک گلایه ساده بین دو تیم بود که در کورس قهرمانی بودند ، حرف های امیرعابدینی ، رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال این دعوا را وارد ابعادی جدید کرده است. آنچه عابدینی گفته ، نشان می دهد این دعوای بین فدراسیون و تراکتورسازی ابعاد دیگری هم دارد. عابدینی گفته است آجورلو با این حرف هایش می خواهد انتقام شکست از تاج در انتخابات فدراسیون فوتبال را بگیرد.

مهدی تاج که باز طبق معمول با بالاگرفتن یک دعوا خودش پنهان از نظرهاست و نزدیکانش در این رابطه اظهار نظر می کنند یا گفته عابدینی را باور دارد و با آن موافق است و یا تکذیبش می کند. مهدی تاج و آجورلو اولین بار نیست که با هم دچار چنین اختلافی می شوند. روزی که کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال شد، آجورلو رئیس اتحادیه فوتبال بود و مهدی تاج دبیرکلش . آجورلو برای انتخابات رودرروی محمد علی آبادی ایستاده بود. باشگاه ها از او حمایت کرده بودند اما تاج حاضر نشد در جلسه حمایت از او روی سن برود. او پشت در سالن همایش نشست و پشت رئیسش در نیامد و سمت علی آبادی را گرفت. او همان زمان ارتباط خیلی گرمی را با مسئولان وقت ورزش دولت نهم داشت. او کنار علی آبادی بود و انتخابات به سمتی رفت که ابتدا باطل شد و بعد هم کفاشیان را رئیس فوتبال کرد!

این دو بعد از آن رخداد دیگر هیچ وقت با هم خوب نبودند. در رقابت انتخاباتی هم آجورلو تاج را متهم به دخالت دولتی و حمایت وزارتخانه کرد. ادعایی که البته تاثیری در انتخابات داشت و مرد اصفهانی هم با گودرزی بسته بود و هم توانست با کفاشیان برای نایب رئیسی به توافق برسد و به لطف لابی های عابدینی و عزیزی خادم ، درحالی که خودش رای مستقلی نداشت ، توانست رئیس شود. از زمانی هم که رئیس شد البته مشی خود را تغییر داد و دیگر قرار نبود خود را وامدار این لابی ها بداند. از جمع یاران روز اول شاید تنها عابدینی بود که در تشکیلاتش پست گرفت.

حتی کفاشیان هم که نقشی کلیدی داشت به سمتی رفت که حالا نه تنها با تاج بازی پوتین – مدودف ندارد که اصلا در بازی ها نقش چندانی ندارد.

در این بین اما عابدینی انتقاد آجورلو را انتقام گیری  از شکست در انتخابات معرفی می کند، فارغ از اینکه این گفته اش به تبریزی ها آتو می دهد که ادعا کنند برنامه بازی های شان تعمدا بد چیده می شود چون این تفکر می تواند در فدراسیون وجود داشته باشد که آنها دوست ندارند آلترناتیوشان در رقابت انتخابات بتواند با تیمش قهرمان لیگ برتر شود.

حرفی که اتفاقا آتش تهیه برای تراکتورسازی است و باید دید تاج نسبت به این مصاحبه جدید عابدینی چه موضعی می گیرد و تیم خبری مصطفی آجورلو از این پاس گل چه استفاده ای می کنند؟/آریا صالحی

پاسخی بگذارید