تاریخ: ۱۱:۳۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،؛ خداداد عزیزی درباره حواشی دیدار فولاد و سیاه جامگان اظهار کرد: متاسفانه داور در این دیدار اشتباهی را انجام داد و فولادی‌ها پس از آن به دنبال سیاه نمایی بودند. نمی‌دانم چرا این گونه مصاحبه‌ها و حرف و حدیث‌ها را مطرح می‌کنند. اگر تیمی در این دیدار از اشتباه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،؛ خداداد عزیزی درباره حواشی دیدار فولاد و سیاه جامگان اظهار کرد: متاسفانه داور در این دیدار اشتباهی را انجام داد و فولادی‌ها پس از آن به دنبال سیاه نمایی بودند. نمی‌دانم چرا این گونه مصاحبه‌ها و حرف و حدیث‌ها را مطرح می‌کنند. اگر تیمی در این دیدار از اشتباه داوری ضرر کرد، قطعا ما بودیم اما فولادی‌ها با حرف‌هایشان و مصاحبه‌ها سیاه‌نمایی می‌کنند.
وی افزود: داور روی یک صحنه پنالتی اعلام کرد که اصلا پنالتی نبود. وقتی ما اعتراض کردیم، سعداوی به من گفت می‌گویم پنالتی را به اوت بزنند در حالی که آن‌ها می‌خواستند از این حربه استفاده کنند و پنالتی را به گل تبدیل کنند. چرا سیاه نمایی می‌کنید؟ داور در آن صحنه پنالتی اشتباه گرفت ما هم به خاطر اینکه حق‌مان را بگیریم اعتراض کردیم اما برخی بازیکنان تیم فولاد مصاحبه می‌کنند و می‌گویند می‌خواستیم توپ را به اوت بزنیم در صورتی که ساسان انصاری قبول نکرد این کار را بکند و گفت من پنالتی را به گل تبدیل می‌کنم.
وی افزود: روی آن صحنه وقتی داور نقطه پنالتی را نشان داد و ما اعتراض کردیم به سمت داور چهارم آمد و از او درباره این مسئله سوال کرد. داور چهارم هم صراحتا اذعان داشت آن صحنه پنالتی نبوده است. پس این یعنی حق‌مان ضایع می‌شد.
عزیزی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره اینکه قصد داشته تیم را از زمین بیرون بکشد، گفت: این موضوع را اصلا قبول ندارم. من نمی‌خواستم تیم را بیرون بکشم بلکه می‌خواستم تیم را به کنار زمین بیاورم تا کمی جو آرام شود. دیگر زمان این حرف‌ها گذشته که تیم را بیرون بکشیم و به رختکن ببریم. وقتی داور نقطه پنالتی را نشان داد فولادی‌ها سریع توپ را کاشتند تا پنالتی را بزنند. به همین خاطر من تیم را به کنار زمین آوردم تا کمی جو آرام شود و ما اعتراض‌مان را مطرح کردیم. اصلا قرار نبود تیم را بیرون بکشم. کاملا در تصاویر مشخص است که قصد من چه بود.
عزیزی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار کرد: اگر قرار بود تیمی به خاطر اشتباه‌های داوری یا این گونه مسائل از لیگ کناره‌گیری کند آن تیم ما هستیم نه فولادی‌ها که در آن دیدار از اشتباهات داوری سود بردند. فولادی‌ها بارها گفته‌اند که ما سوار بازی بودیم. اصلا معلوم هست کدام بازی را دیده‌اند؟ فیلم بازی ما مقابل سیاه جامگان موجود است. می‌توانید بروید و تماشا کنید و ببینید کدام تیم بهتر بازی کرد. فولادی‌ها طوری مصاحبه می‌کنند و صحبت می‌کنند که گویی حق‌شان در این دیدار خورده شده است. لطفا سیاه نمایی نکنید، ما خودمان سیاه‌باز هستیم و با این گونه مسائل آشناییم.
عزیزی درباره اینکه گفته می‌شود بهتر است مربیان به داوران اعتراض نکنند، گفت: چرا اعتراض نکنیم؟ وقتی حق‌مان خورده می‌شود، باید اعتراض کنیم و حق‌مان را بگیریم. می‌گویند مثل مربیان در اروپا هیچ گونه حرفی نزنید. هر مربی‌ای ببیند که حق تیمش در زمین مسابقه پایمال شده، اعتراض می‌کند. روی صحنه‌ای که در دیدار برابر فولاد داور نقطه پنالتی را نشان داد من قطع به یقین مطمئنم آن صحنه را ندید و این اشتباه را سهوی انجام داد. اصلا قبول ندارم که اشتباهات داوری از روی عمد بوده و از جایی خط گرفته شده است. اما به خاطر همین اشتباه سهوی من باید اعتراض کنم تا حقم را بگیرم.
وی درباره دیدارهفته آینده تیمش برابر گسترش فولاد تبریز هم گفت: گسترش تیم بسیار خوبی است. در هفته‌های اخیر هم نتایج خوبی گرفته است. اگر ما مثل بازی با فولاد بتوانیم عملکرد خوبی در این دیدار داشته باشیم می‌توانیم پیروز این میدان باشیم.
او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا سیاه جامگان در پایان فصل در لیگ برتر می‌ماند یا خیر گفت: من را به این تیم آورده‌اند که تیم را نگه دارم. مطمئنا همه تلاشم را می‌کنم که تیم در لیگ برتر بماند. البته ما به هیچ کس قولی نداده‌ایم./ایسنا

پاسخی بگذارید