تاریخ: ۸:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
نام نویسنده: sobhan

آرین روبن، هافبک بایرن مونیخ به تمجید از هموطنش، ممفیس دیپای پرداخت و گفت که او می‌تواند به یکی از بهترین‌های جهان تبدیل شود و تیمش را به جام برساند.   به گزارش “مازنداسپرت“، دیپای موفق شد مقابل بروژ، ۲ گل به ثمر برساند و تیمش را در آستانه صعود به چمپیونزلیگ قرار بدهد. او […]

آرین روبن، هافبک بایرن مونیخ به تمجید از هموطنش، ممفیس دیپای پرداخت و گفت که او می‌تواند به یکی از بهترین‌های جهان تبدیل شود و تیمش را به جام برساند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، دیپای موفق شد مقابل بروژ، ۲ گل به ثمر برساند و تیمش را در آستانه صعود به چمپیونزلیگ قرار بدهد. او که پیش‌تر هم تحت هدایت فان خال در تیم ملی هلند بازی کرده بود، به خوبی در ترکیب تیم جا پیدا کرده است.

روبن در این رابطه گفت:” دیپای می‌تواند به یکی از بهترین‌های جهان تبدیل شود. او در سطح خیلی بالایی بازی می‌کند ولی بازی کردن در یکی از بهترین باشگاه‌های جهان باعث پیشرفت او خواهد شد. منچستریونایتد می‌خواهد به روند پیروزی برگردد و حضورش در یونایتد کمک زیادی به این موضوع خواهد کرد. می‌دانم که لیورپول هم خواهان جذب او بود ولی پیوستن به یونایتد تصمیم آسانی بوده است. دلیلی وجود ندارد که به باشگاهی بپیوندد که در چمپیونزلیگ نیست. همچنین در دیگر باشگاه، لوئیس فان خال حضور دارد که یکی از بهترین مربیان دنیاست و ممفیس می‌تواند به یکی از بهترین‌ها تحت هدایت او تبدیل شود.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید