تاریخ: ۱۵:۰۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، «پویا»، نادر دست‌نشان که به تازگی به عنوان سرمربی تیم خونه به خونه انتخاب شده است در اولین دیداری که به عنوان سرمربی روی نیمکت این تیم می‌نشیند باید به مصاف تیم رده‌ سومی سپیدرود برود. دیدار تیم‌های مازندارانی و گیلانی همیشه از حساسیت خاصی برخوردار بوده و باید […]

دست‌نشانبه گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، «پویا»، نادر دست‌نشان که به تازگی به عنوان سرمربی تیم خونه به خونه انتخاب شده است در اولین دیداری که به عنوان سرمربی روی نیمکت این تیم می‌نشیند باید به مصاف تیم رده‌ سومی سپیدرود برود. دیدار تیم‌های مازندارانی و گیلانی همیشه از حساسیت خاصی برخوردار بوده و باید دید این مربی چه نتیجه‌ای در اولین دیدار خانگی بدست خواهد آورد.

دست‌نشان در این باره به تسنیم گفت: با توجه به فرصتی که داشتیم کار خاصی نمی‌توانستیم انجام دهیم و فقط روی مسائل روحی و روانی بازیکنان کار کردیم تا انگیزه بیشتری برای بازی داشته باشند. همه تلاشمان را انجام دادیم و مقداری سبک تمرین را عوض کردیم تا به شرایط ایده‌آل برای این مسابقه برسیم.

وی در مورد سپیدرود تصریح کرد: حریف تیم خوبی است و مربی جوان و خوبی در اختیار دارد. سپیدرود بازیکنان جوان و با تجربه‌ای دارد که تلفیق آنها می‌تواند به این تیم بسیار کمک کند. این دیدار برای ما یک بازی خانگی است و جلوی تماشاگران خودمان بازی می‌کنیم. می‌توان به این بازی خانگی به دو شکل نگاه کرد، در نگاه اول بازی کردن مقابل تماشاگران خودی و استرس زیاد این مسابقه، و در نگاه دوم حمایت هواداران‌مان که می‌تواند بسیار به ما کمک کند.

سرمربی خونه به خونه در پاسخ به این پرسش که آیا با وجود اختلاف هشت امتیازی با صدر جدول امیدوار است بتواند تیمش را به لیگ برتر بیاورد گفت: من به اینجا نیامده‌ام که صد در صد صعود کنیم، من آمدم تا در این ۱۳ هفته بتوانیم صدرنشین شویم. به این ۱۳ بازی باقیمانده به چشم یک لیگ تازه شروع شده نگاه می‌کنم و تلاشم این است که در این مسابقات بهترین عملکرد را داشته باشم. امیدوارم موفق شویم با کمک مدیریت، کادرفنی، بازیکنان و هواداران صدر جدول را در این لیگ سیزده هفته‌ای بدست بیاوریم./ تسنیم

پاسخی بگذارید