تاریخ: ۱۴:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، پیمان اکبری در مورد پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل شهرداری ساری در هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال گفت: از این بازی راضی نبودم چون تیم حریف تعدادی از بازیکنان خود را به تهران نیاورده بود. همین موضوع باعث شد انگیزه بازیکنان من در ست‌های اول و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، پیمان اکبری در مورد پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل شهرداری ساری در هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال گفت: از این بازی راضی نبودم چون تیم حریف تعدادی از بازیکنان خود را به تهران نیاورده بود. همین موضوع باعث شد انگیزه بازیکنان من در ست‌های اول و دوم بسیار کم شود و عملکرد خوبی نداشته باشند و بازی‌های نزدیکی را در ست‌های اول و دوم دیدیم اما در ست سوم بازیکنان من بازی اصلی خود را ارائه دادند و با اختلاف زیادی به پیروزی رسیدیم.

او در مورد سرمربی آینده تیم ملی والیبال عنوان کرد: هر دو گزینه مورد نظر فدراسیون کارنامه بسیار خوب و روشنی دارند ولی باید دید کدام یک از آنها با شرایط کاری، انگیزه بازیکنان و دستمزدش در ایران کنار می‌آید.

سرمربی پیکان در مورد پست جدید داورزنی به عنوان معاون وزیر ورزش گفت: داورزنی عملکرد بسیار خوبی در ۱۰ سال گذشته داشت و ای کاش وزیر ورزش برای پست معاونت خود فکر دیگری می‌کرد.

اکبری در پایان در مورد حضور دریافت کننده صرب در تیمش خاطرنشان کرد: او دو روز با ما تمرین کرده و عملکرد قابل قبولی دارد در شرایط فعلی هم برای تیم ما مفید خواهد بود./تسنیم

پاسخی بگذارید