تاریخ: ۱۴:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بهزاد محمودی در مورد شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل پیکان در هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال گفت: پیکان تیم بسیار خوبی است و امید قهرمانی در لیگ امسال به شمار می‌آید. پیشنهاد بازی سختی را مقابل این تیم می‌کردیم. در ست‌های اول و دوم نیز عملکرد خوبی […]

بهزاد محمودیبه گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بهزاد محمودی در مورد شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل پیکان در هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال گفت: پیکان تیم بسیار خوبی است و امید قهرمانی در لیگ امسال به شمار می‌آید. پیشنهاد بازی سختی را مقابل این تیم می‌کردیم. در ست‌های اول و دوم نیز عملکرد خوبی داشتیم ولی در ست سوم بازیکنان ما بازی را رها کردند.

وی ادامه داد: یک اشتباه بارز داوری نیز در پایان یکی از ست‌ها رقم خورد که سرنوشت آن ست را عوض کرد.

محمودی اظهار داشت: تعدادی از بازیکنان خود را با خود به تهران نیاورده‌ بودیم و ترجیح دادیم در ساری بمانند تا برای بازی با شهرداری ارومیه خسته شوند. احتمال پیروزی ما مقابل شهرداری ارومیه در ساری بیشتر از بازی با پیکان در تهران بود.

سرمربی شهرداری ساری در انتقاد از عملکرد سازمان لیگ تصریح کرد: متاسفانه برنامه‌ریزی لیگ بسیار درهم و دچار چالش است. با این شرایط جوی نامساعد تعدادی بازی خارج از خانه متوالی داشتیم به همین خاطر زمانی برای تمرین پیدا نکردیم و فقط خستگی برای ما به جا ماند. تیم ورامین هم که به جدول مسابقات برگشت همه چیز را به هم ریخت.

محمودی گفت: نتایجی که در هفته های پایانی رقم می‌خورد نتایج لیگ نیست بلکه نتیجه برنامه‌ریزی فشرده سازمان لیگ است. تیم‌ها هم آنقدر از لیگ رفتند و برگشتند که تمام برنامه‌ریزی ما به هم خورد. با این حال ما هنوز ۶۰ درصد شانس حضور در پلی‌آف را برای خود قائل هستیم./تسنیم

پاسخی بگذارید