تاریخ: ۱۴:۴۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج با اشاره به جایگاه داوران فوتبال کشور گفت: از کمیته و دپارتمان داوران به خاطر تلاش‌هایی صورت گرفته تشکر می‌کنم. همچنین از روسای کمیته و دپارتمان داوری درخواست دارم با حساسیت، دقت نظر، برنامه ریزی و توجه بیشتری به مسائل داوری […]

مهدی تاجبه گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج با اشاره به جایگاه داوران فوتبال کشور گفت: از کمیته و دپارتمان داوران به خاطر تلاش‌هایی صورت گرفته تشکر می‌کنم. همچنین از روسای کمیته و دپارتمان داوری درخواست دارم با حساسیت، دقت نظر، برنامه ریزی و توجه بیشتری به مسائل داوری داشته باشند.

رئیس فدراسیون اظهار داشت: ضمن توجه به چیدمان داوری، نظارت بیشتری به اتفاقات داوری داشته و ضریب خطای داوران را باید به حداقل برسانیم.

وی عنوان کرد: ضمن درک احساسات هوادارن فوتبال از همه دست اندرکاران فوتبال کشور اعم از مربیان، کادر فنی، بازیکنان و مسئولین باشگاه‌ها می‌خواهم در چارچوب قانون نسبت به رعایت نظم، انضباط و ایجاد آرامش در ورزشگاه‌ها اقدام کنند.

این نشست با حضور مهدی تاج، علیرضا اسدی، فریدون اصفهانیان، حسن کامرانی‌فر، روزبه وثوق احمدی و اژدر شهابی برگزار شد./تسنیم

پاسخی بگذارید