تاریخ: ۱۸:۲۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۹
نام نویسنده: علی احمدی
نادر دست نشان :آمده‌ام تا به تیم خونه به خونه کمک کنم

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دست نشان  بعد از کنار گذاشته شدن از آبادان  یک‌بار دیگر در فوتبال مازندران مشغول به کار شد تا شاید بتواند به فوتبال استان خودش و تیم خونه‌به‌خونه بابل کمک کند و این مجموعه متمول را به لیگ برتر برساند. همچنان که فصل گذشته با صنعت نفت آبادان دست به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دست نشان  بعد از کنار گذاشته شدن از آبادان  یک‌بار دیگر در فوتبال مازندران مشغول به کار شد تا شاید بتواند به فوتبال استان خودش و تیم خونه‌به‌خونه بابل کمک کند و این مجموعه متمول را به لیگ برتر برساند. همچنان که فصل گذشته با صنعت نفت آبادان دست به این کار بزرگ زد و اختلاف ۱۲ امتیازی‌اش با صدر جدول را جبران کرد و به لیگ برتر صعود کرد امسال هم تلاش می‌کند تا اختلاف هشت امتیازی خونه‌به‌خونه با صدر جدول را جبران کرده و با این تیم به لیگ برتر صعود کند.
چطور شد که تصمیم گرفتید به خونه‌به‌خونه بابل بپیوندید؟
بعد از بازی این تیم با پارس جم با من تماس گرفتند و جلسه‌ای گذاشتند و من هم رفتم و صحبت کردم و برای کمک به فوتبال مازندران و شخص آقای حسن‌زاده که از جیب خودش هزینه می‌کند به این تیم آمدم. من قبل از اینکه حسن‌زاده وارد فوتبال شود با او دوست بودم و رفاقت ما دیرینه است. الان هم دیدم شرایط تیم به‌گونه‌ای است که نیاز به کمک دارد چون آقای مرزبان از تیم رفته بود و من هم برای کمک به دوستم که از جیب خودش هزینه می‌کند آمدم، و هم آمدم تا افرادی که از بخش خصوصی می‌آیند و در فوتبال هزینه می‌کنند دلسرد نشوند و هم به فوتبال مازندران کمک کنم و به همین دلیل این کار سخت و خطرناک را قبول کردم.
در جلسه‌ای که با مدیران خونه‌به‌خونه داشتید علی کریمی هم حضور داشت؟
علی کریمی به دلیل باخت تیم سردرد شدیدی داشت و قرص خورده بود و استراحت می‌کرد در جلسه شرکت نکرد.
شما با حضور علی کریمی در تیم به عنوان مدیرفنی مشکلی ندارید؟
نه، مدیرفنی کسی است که می‌تواند نگاه جدایی از نگاه ما به مسایل داشته باشد و آن را به ما انتقال بدهد. علی کریمی از اسطوره‌های فوتبال ماست و نقطه‌نظرات او به درد ما می‌خورد.
پس مدیرفنی در تیم شما به قول علی پروین کشک نیست؟
نه کشک نیست. آن اوایل هم که علی آقا گفته بود مدیرفنی واقعا کشک و یک پست تعارفی بود اما الان کسانی مدیرفنی می‌شوند که نقطه‌نظرات‌شان را انتقال می‌دهند. البته در ارنج و تعویض دخالت نمی‌کنند بلکه با صحبت‌هایی که می‌کنند از نظر روانی به تیم کمک می‌کنند و به سرمربی از نظر فنی کمک و مشورت می‌دهند.
یعنی شما از نظرات فنی علی کریمی به عنوان مدیرفنی استفاده می‌کنید؟
من در نساجی هم مدیرفنی داشتم و در صنعت نفت هم کمیته فنی بود و برایم فرقی نمی‌کند. من به همه احترام می‌گذارم به خصوص علی کریمی که از بزرگان فوتبال ماست و نظرش را می‌دهد و استفاده می‌کنم اما در نهایت خودم تصمیم می‌گیرم چون قرار نیست کمیته فنی یا مدیرفنی در کار من دخالت کند. هر کسی نظرش را می‌دهد و ما از نظرات خوب دوستان استفاده می‌کنیم اما تصمیم نهایی را خودم می‌گیرم.
خونه‌به‌خونه امسال به لیگ برتر صعود می‌کند؟
مطمئنا روی کاغذ امید هست. هنوز ۱۳ تا بازی و ۳۹ امتیاز باقی مانده است و من آمده‌ام تا بتوانم به این تیم کمک کنم. من با امید زندگی می‌کنم و باید به بچه‌های تیم هم القا کنم که می‌توانیم به لیگ برتر صعود کنیم. برای صعود به لیگ برتر باید همه عوامل در مجموعه کمک کنند و همه یکدست باشیم چون من تنها نمی‌توانم کاری انجام بدهم و اگر همه عوامل مجموعه ما کمک کنند می‌توانیم موفق شویم.
اما با صدر جدول ۸ امتیاز اختلاف دارید که جبران آن کار راحتی نخواهد بود. قبول دارید؟
بله کار راحتی نیست اما همان‌طور که پارسال با صنعت نفت بودیم و ۱۲ امتیاز با صدر جدول اختلاف داشتیم و توانستیم جبران کنیم و به لیگ برتر بیاییم امسال هم شاید بتوانیم چنین کاری بکنیم. اگر از الان جدول را صفر حساب کنیم و در همین ۱۳ هفته قهرمان شویم مطمئنا یکی از دو تیم صعودکننده به لیگ برتر خواهیم بود./ورزش سه

پاسخی بگذارید