تاریخ: ۱۴:۲۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در پایان دیدار فولاد خوزستان و سیاه جامگان که با جنجال‌های فراوانی همراه شده بود و در نهایت به تساوی بدون گل ختم شد، خداداد عزیزی به دلیل قطع برق ورزشگاه نتوانست در نشست خبری حاضر شود و در جمع خبرنگاران درباره اینکه آیا داور به خاطر تصمیم او […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در پایان دیدار فولاد خوزستان و سیاه جامگان که با جنجال‌های فراوانی همراه شده بود و در نهایت به تساوی بدون گل ختم شد، خداداد عزیزی به دلیل قطع برق ورزشگاه نتوانست در نشست خبری حاضر شود و در جمع خبرنگاران درباره اینکه آیا داور به خاطر تصمیم او برای خروج تیمش از زمین پنالتی فولاد را پس گرفت، گفت: اگر من تیمم را بیرون نمی‌کشیدم توپ گل می‌شد؟ چه ربطی دارد که به خاطر تصمیم من داور بخواهد پنالتی را پس بگیرد، او اشتباه کرده بود که پنالتی را پس گرفت. من به سعداوی احترام می‌گذارم اما در نیمه اول تیم ما خیلی خوب بود و در نیمه دوم هم بد نبودیم. اگر شرایط پایاپای بود در این بازی بازنده نمی‌شدیم.
او اضافه کرد: من به نعیم سعداوی هم گفتم اگر پنالتی درست است شما توپ‌تان را به گل تبدیل کنید. نعیم معرفتش را نشان داد اما درست است که اگر پنالتی شده توپ گل شود تا همه بدانند که داور اشتباه کرده است. حتی در نیمه نخست هم داور به اشتباه برای ما آفساید اعلام کرد، چه معنی دارد که داور به من می‌گوید من با شما مدارا می‌کنم و فولادی‌ها توپ را گل نمی‌کنند. اگر پنالتی شده پس باید گل بزنند. در کجای دنیا داور می‌گوید من با شما مدارا می‌کنم؟ توپ به پای بازیکن من خورده و داور پنالتی می‌گیرد.
سرمربی سیاه جامگان در پاسخ به سوال خبرنگاری که آیا حرکات او در کنار زمین شیوه درستی برای مربیگری است؟ تاکید کرد: وقتی داور اشتباه می‌کند چه انتظاری از من دارید؟ چون پنالتی تیم شهر شما را رد کرده طلبکار هستید. وقتی حق ما را بخورند ما هم تیم‌مان را بیرون می‌کشیم.
عزیزی در ادامه و در واکنش به اینکه این حرکات شایسته بازیکنی مانند او نیست که در لیگ آلمان بازی کرده، گفت: اینجا ایران است نه آلمان. در آلمان هم هواداران صندلی‌ها را نمی‌شکنند. چون پنالتی شما را رد کردند باید شهر را آتش بزنید؟
در ادامه این مصاحبه خداداد وارد درگیری لفظی با یک خبرنگار اهوازی شد و در واکنش به اینکه چرا سوالات او را با سوال جواب می‌دهد، گفت: دوست دارم سوال را با سوال جواب بدهم چون شما نمی‌توانید به من بگویید که چکار کنم. اگر من اشتباه کردم شما هم اشتباه کردید. من می‌توانم جواب شما را ندهم پس شما نباید به من بگویید که چطور صحبت کنم.
در پایان این مصاحبه صدای خداداد و خبرنگار اهوازی بالا رفت که دیگر خبرنگاران حاضر در میکسدزون آنها را جدا کردند./ایسنا

پاسخی بگذارید