تاریخ: ۱۸:۴۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۸
نام نویسنده: علی احمدی
آلیش بانوان مازندران قهرمان مسابقات قهرمانی کشور شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم بانوان کشتی آلیش مازندران که ماه ها در اردوهای متعدد برای مسابقات قهرمانی کشور آماده میشد،امروز با کسب دو طلا و سه برنز در اراک موفق به کسب عنوان قهرمانی کشور شد. تیم مازندران امسال تمرینات بابرنامه و منسجم خود را شهر به شهر با نظر ستاره اسماعیلی و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم بانوان کشتی آلیش مازندران که ماه ها در اردوهای متعدد برای مسابقات قهرمانی کشور آماده میشد،امروز با کسب دو طلا و سه برنز در اراک موفق به کسب عنوان قهرمانی کشور شد.

تیم مازندران امسال تمرینات بابرنامه و منسجم خود را شهر به شهر با نظر ستاره اسماعیلی و ملیحه فضلی قهرمان نامی استان که خود عضو تیم است را  گذراند تا در اراک براى قدرت نمایی با مشکل مواجه نشود.

زهرا یزدانی و سمانه خجسته طلایی های تیم مازندران بودند و سه مدال برنز هم توسط سحر غنی زاده، مریم قربانی و معصومه خانلر کسب شد.
محدثه جعفری گرجی تنها نماینده بدون مدال مازندران بود که با فقط ۱۹ سال سن و اولین حضورش در میدان رضایت مربیان را جلب کرد.

رقابت های آلیش بانوان قهرمانی کشور ۸ بهمن در شهر اراک برگزار شد و در پایان تیم مازندران بعنوان قهرمانی رسید و تیم های مرکزی الف و یزد نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

پاسخی بگذارید