تاریخ: ۹:۵۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رحمان رضایی :در خصوص دیدار این هفته تراکتورسازی در تبریز گفت: علیرغم این که ماشین سازی جایگاه مناسبی در جدول ندارد، اما به هیچ وجه نمی‌توان این تیم را دست کم گرفت. به خصوص که بازی این هفته «دربی» محسوب می‌شود. مربی تیم تراکتورسازی بیان داشت: دربی همیشه و در […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رحمان رضایی :در خصوص دیدار این هفته تراکتورسازی در تبریز گفت: علیرغم این که ماشین سازی جایگاه مناسبی در جدول ندارد، اما به هیچ وجه نمی‌توان این تیم را دست کم گرفت. به خصوص که بازی این هفته «دربی» محسوب می‌شود.

مربی تیم تراکتورسازی بیان داشت: دربی همیشه و در همه جای دنیا حساسیت‌های خاص خودش را دارد و به رتبه تیم‌ها در جدول ارتباطی ندارد. این درست که ماشین سازی در پایین جدول است و تراکتورسازی در بالای جدول، اما رده تیم‌ها در جدول تعیین کننده نتیجه بازی درون زمین نیست.

ملی پوش سابق فوتبال کشورمان ادامه داد: برای پیروزی بر ماشین سازی باید با همه توان به میدان برویم و از همه داشته‌های مان استفاده کنیم. به هیچ وجه حتی برای یک لحظه هم نمی‌شود تیم ماشین سازی را دست کم گرفت. به خصوص که ممکن است آنها به دلیل احساس خطر، دست به بازی انتحاری بزنند.

رضایی در ادامه خاطرنشان ساخت: به دلیل چند لغزش امتیازاتی از دست دادیم که حالا فاصله امتیاز تیم ما با صدر جدول به ۴ امتیاز رسیده است. ما دیگر حق لغزش و اشتباه نداریم و باید از این جای کار به بعد بازی به بازی برای پیروزی به میدان برویم و امتیازات کامل بازی‌ها را کسب کنیم. جبران ۴ امتیاز اختلاف با پرسپولیس غیر ممکن نیست، اما مستلزم زحمت زیاد و تلاش شبانه روزی و گروهی است.

رضایی با مثبت دانستن بازگشت تیم تراکتورسازی به ورزشگاه یادگار امام گفت: بازگشت به ورزشگاه یادگار امام را به فال نیک می‌گیرم. قطعا اگر ما از ابتدای فصل در این ورزشگاه بازی می‌کردیم الان شرایط بهتری داشتیم. امیدوارم هواداران ما نیز با مغتنم شمردن این فرصت از این هفته به بعد با شور و حال بیشتری در ورزشگاه یادگار امام حضور یابند. تراکتورسازی با هوادارانش کامل می شود و تیم ما نیز از این فرصت نهایت استفاده را خواهد برد./مهر

پاسخی بگذارید