تاریخ: ۹:۴۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی پس از دو هفته غیبت در فهرست ۱۸ نفره تیم المپیاکوس قرار گرفت و سرانجام شب گذشته (چهارشنبه) در بازی جام حذفی یونان برابر آریس برای اولین بار با پیراهن تیم جدیدش به میدان رفت و با گلزنی در دقایق پایانی مانع شکست تیمش شد. […]

انصاری‌فردبه گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی پس از دو هفته غیبت در فهرست ۱۸ نفره تیم المپیاکوس قرار گرفت و سرانجام شب گذشته (چهارشنبه) در بازی جام حذفی یونان برابر آریس برای اولین بار با پیراهن تیم جدیدش به میدان رفت و با گلزنی در دقایق پایانی مانع شکست تیمش شد.

در این میان سایت رادیو ورزش یونان به انتشار گزارش تصویری از اولین حضور کریم انصاری‌فرد در ترکیب اصلی تیم المپیاکوس پرداخت و در مقدمه آن نوشته است: بازیکن ایرانی پس از یک انتظار طولانی اولین بازی خود را برای المپیاکوس در بازی جام حذفی برابر تیم آریس  انجام داد. انصاری‌فرد پس از گذشت ۸۱ دقیقه از زمان بازی در حالی که تیم آریس به برد نزدیک بود روی پاس زیبای دیه‌گو و پرش مناسب توانست با ضربه سر گلزنی کند. این گل نتیجه بازی را به تساوی یک – یک تغییر داد تا تیم المپیاکوس به صعود در بازی برگشت امیدوار باشد.

گزارش تصویری سایت رادیو ورزش یونان پیرامون کریم انصاری‌فرد را مشاهده می‌کنید:/تسنیم

 

پاسخی بگذارید