تاریخ: ۹:۴۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، علیرضا منصوریان در آستانه دیدار استقلال با پیکان به هواداران این تیم پیامی ارسال کرد و از آنها خواست در این شرایط سخت از تیم‌شان حمایت کنند. متن پیام سرمربی استقلال برای هواداران این تیم به شرح زیر است: «از هواداران عزیز استقلال می‌خواهم در ماه سخت بهمن مثل […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، علیرضا منصوریان در آستانه دیدار استقلال با پیکان به هواداران این تیم پیامی ارسال کرد و از آنها خواست در این شرایط سخت از تیم‌شان حمایت کنند.

متن پیام سرمربی استقلال برای هواداران این تیم به شرح زیر است: «از هواداران عزیز استقلال می‌خواهم در ماه سخت بهمن مثل همیشه یار و یاور و یار دوازدهم ما در روز جمعه باشند و تمام تمرکز خود را برای حمایت از تیم محبوب خود بگذارند و در مسائل حاشیه‌ای که این روزها مطرح می‌شود، توجهی نکنند.

مهمترین مسئله قبل از هر چیز سربلندی نام و پرچم استقلال است و آرزوی ما نیز خوشحالی هواداران. ما سنگ بنای استقلال را با ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوانان جویای نام گذاشته‌ایم و نگذارید کسی با انرژی منفی استقلال را از مسیر اصلی خود خارج کند.

وعده ما روز جمعه ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه آزادی. چشم بازیکنان ما به روی سکوها و شما هواداران است و از شما می‌خواهم تا پایان بازی دست از حمایت از تیم محبوب خود برندارید»

پاسخی بگذارید