تاریخ: ۹:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،؛ تراکتورسازی که تیم دوم جدول است، طی روزهای گذشته اعتراضاتی به سازمان لیگ داشته و حق خود دانسته که در بعضی هفته ها، مسابقاتش پس از مسابقات پرسپولیس برگزار شود. سرمربی تراکتوری ها در یکی از نشست های خبری اخیر خود به این موضوع اشاره کرده که پرسپولیس اکثر […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،؛ تراکتورسازی که تیم دوم جدول است، طی روزهای گذشته اعتراضاتی به سازمان لیگ داشته و حق خود دانسته که در بعضی هفته ها، مسابقاتش پس از مسابقات پرسپولیس برگزار شود.
سرمربی تراکتوری ها در یکی از نشست های خبری اخیر خود به این موضوع اشاره کرده که پرسپولیس اکثر مسابقات خود را پس از مسابقات تراکتورسازی انجام می دهد و سازمان لیگ برای برقراری عدالت، باید تعدادی از بازی های پرسپولیس را قبل از بازی تراکتور برگزار کند.

از طرفی پرسپولیسی ها هم این موضوع را قبول ندارند. آن ها استدلال می آورند که جدول بازی ها از مدت ها قبل مشخص شده و در آن زمان معلوم نبوده کدام تیم ها مدعی قهرمانی خواهند بود و حالا که مشخص شده کدام تیم ها مدعیان اصلی قهرمانی هستند، تیمی حق ندارد به برنامه ای که چندین ماه قبل اعلام شده، اعتراض کند.
نظر شما درباره این موضوع چیست؟/ خبرآنلاین

پاسخی بگذارید