تاریخ: ۱۶:۳۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
نام نویسنده: علی احمدی
کاله ای های آملی اراکی ها را با شکست بدرقه کردند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در هفته نهم دور برگشت سی‌امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران جام «شهدای مناء» دو تیم کاله مازندران و شهرداری اراک عصر چهارشنبه در سالن پیامبر اعظم (ص) آمل مصاف یکدیگر رفتند و تیم والیبال کاله با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید. مسابقه رفت دو تیم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در هفته نهم دور برگشت سی‌امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران جام «شهدای مناء» دو تیم کاله مازندران و شهرداری اراک عصر چهارشنبه در سالن پیامبر اعظم (ص) آمل مصاف یکدیگر رفتند و تیم والیبال کاله با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید.

مسابقه رفت دو تیم سه بر صفر به سود کاله در اراک برگزار شد و کاله با کسب برد در دیدار خانگی یک گام به پلی‌آف نزدیک شد، اما شهرداری اراک در جایگاه یازدهم امیدی به صعود ندارد.

در این مسابقه تیم کاله مازندران در ست دوم و سوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسید و تیم شهرداری اراک تنها در ست اول با امتیاز ۲۵ بر ۲۱ به برتری رسید.

ولی علی پور، مهدی رنجبر، امیرحسین اسفندیار، جواد کریمی، آرمین رنجبر، اسماعیل مسافر یاران بهروز عطایی در تیم کاله مازندران بودند. وحید عباسی، حامد نادی، بهنام حاجی پور، علیرضا نادی، مصطفی عباسپور، امین رضوی شاگردان اولیه علی نقدی در تیم شهرداری اراک بودند.

حدود یک هزار و ۵۰۰ هوادار آملی در سالن پیامبر اعظم آمل حضور داشتند و محمد شاهمیری و علیرضا قریب کاشیان به‌عنوان داوران اول و دوم قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند و یونس حسن‌زاده بر این بازی نظارت می‌کرد.

کاله با ۹ برد و ۲۸ امتیاز در رتبه ششم جدول قرار دارد و تیم والیبال شهرداری اراک با پنج برد و ۱۵ امتیاز در رتبه یازدهم جدول قرار دارد. تیم والیبال کاله مازندران یک‌شنبه هفته آینده در آمل میزبان تیم صالحین ورامین در آمل خواهد بود.

پاسخی بگذارید