تاریخ: ۱۶:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، سید مجید حسینی در گفتگو با سایت باشگاه استقلال در خصوص موضوعات مختلفی به اظهار نظر پرداخت که مشروح این گفتگو  را در ادامه می خوانید: * انتظار کسب چنین برد راحتی را برابر نفت آبادان داشتی؟ – قبل از شروع بازی به دلیل استقبال هواداران نفت آبادان جو […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، سید مجید حسینی در گفتگو با سایت باشگاه استقلال در خصوص موضوعات مختلفی به اظهار نظر پرداخت که مشروح این گفتگو  را در ادامه می خوانید:

* انتظار کسب چنین برد راحتی را برابر نفت آبادان داشتی؟

– قبل از شروع بازی به دلیل استقبال هواداران نفت آبادان جو بسیار سنگین بود و در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی فشار هواداران را احساس می کردیم اما خیلی زود بر بازی مسلط شدیم و به گل رسیدیم. بعد از گل نیز توانستیم با رد و بدل کردن پاس در نقاط مختلف زمین بازی را در اختیار داشته باشیم و به گل دوم نیز دست پیدا کردیم. بعد از گل دوم نفت آبادان انگیزه های خود را از دست داد و توانستیم راحت تر کار خود را ادامه دهیم و گل سوم را نیز به ثمر رساندیم.

 *کسب این برد روحیه بخش در خارج از خانه می تواند فشارها را از روی استقلال کم کند؟

– در شروع لیگ، استقلال بازیکنان جدیدی زیادی گرفت و به همین دلیل نوسان زیاد داشتیم اما چیزی که مشخص است ما روز به روز هماهنگ تر می شویم. در این بازی بازیکنان خیلی راحت همدیگر را پیدا کردند و با ادامه این روند مطمئنا نتایج بهتری در انتظار ما خواهد بود.

* درباره اولین گلی که با پیراهن استقلال به ثمر رساندی صحبت کن.

– لطف خدا بود که توانستم این گل را بزنم و کار خاصی نکردم. توپ در محوطه جریمه به من رسید و بعد از اینکه کمی از من دور شد با تکل آن را تبدیل به گل کردم. فصل گذشته نیز برای راه آهن ۲ یا ۳ گل زده بودم. قبل از بازی به خودم گفتم که باید در این بازی گل بزنم و از خدا هم خواستم کمک کند و دیدید که بعد از گل نیز تنها خدا را شکر کردم.

* انتظار داشتی بعد از بازگشت از راه آهن، در این سن به ترکیب اصلی استقلال دست پیدا کنی؟

– همه اتفاقاتی که برای من در این فصل رخ داد، ابتدا لطف خدا بود و بعد از آن اعتماد آقای منصوریان. من زمانی که به راه آهن رفتم تمام فکرم این بود که برگردم و به استقلال کمک کنم. ابتدای فصل یک مصدومیت جزئی داشتم اما بعد از بازی با ماشین سازی به ترکیب اصلی رسیدم و بعد از بازی دربی به خودم گفتم باید بهترین باشم. نمی خواستم در استقلال فقط بازی کنم و بلکه فکر من این بود که در تیم کارایی داشته باشم و عملکرد مثبتی از من ثبت شود زیرا برای بازیکن جوان نباید فقط بازی کردن مهم باشد. بازیکن جوان باید مربی که به او اعتماد کرده و هواداران را راضی کند.

* عده ای تو را با توجه به سن و سالی که داری با مدافعان پیشین استقلال مقایسه می کنند. نظرت در این باره چیست؟

– من اهل مقایسه نیستم و به همه بازیکنان قدیمی احترام می گذارم اما می خواهم سید مجید حسینی باشم. البته چند الگوی خارجی دارم اما الگوی خاصی مد نظرم نیستم. بازی تیاگو سیلوا و سرخیو راموس را نگاه می کنم و سعی می کنم نقاط قوت و ضعف آنها را ببینم و به خودم در تمرینات و زمین مسابقه انتقال بدهم تا بهتر از گذشته باشم.

* یکی از ویژگی های تو اعتماد به نفس بالا و صحبت کردن مداوم حتی با بزرگترها در زمین است.

من از تیم ملی نونهالان در تیم ملی حضور داشتم و در نونهالان و جوانان کاپیتان تیم آقای دوستی مهر بودم. آنجا وظیفه من بود که تیم را جمع کنم و باید در بازی به بازیکنان کمک می کردند. همه بازیکنان تیم از من بزرگتر هستند و احترام آنها بر من واجب است اما ما باید با هم صحبت کنیم زیرا بازیکنهای بزرگ این کار را می کنند. با صحبت کردن ما با یکدیگر هماهنگ می شویم و من نیز وقتی می شود با صحبت کردن خیلی از کارها را انجام داد، این کار را در زمین انجام می دهم.

*آینده ی فوتبالی ات را چگونه ارزیابی می کنید؟

هدف من حضور در تیم های اروپایی و علاقه دارم تا پیشرفت کنم و در این تیم ها بازی کنم اما اگر به این مهم دست پیدا نکنم، اولین الویتم استقلال و اگر قسمت باشد، همیشه اینجا خواهم ماند.

*وضعیت استقلال را تا انتهای فصل چگونه می بینید؟

– ما تا امروز نتایجی کسب کردیم که هواداران از ما راضی نیستند اما بازی السد را پیش رو داریم و می خواهیم این تیم را شکست دهیم و می دانیم که این کار شدنی است. مطمئنا حضور هواداران در این بازی ها می تواند به ما کمک کند و ما با صعود به مسابقات آسیایی، تلاش می کنیم تا هواداران خوشحال باشند. گروه ما در آسیا به شکلی است که به نظر می توانیم از گروه صعود کنیم و بعد از صعود از گروه نیز شانس زیادی برای حضور در مراحل بالاتر داریم تا باعث خوشحالی هواداران شویم./مهر

پاسخی بگذارید