تاریخ: ۱۶:۱۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال صبح امروز با حضور علی کفاشیا- نایب رئیس اول فدراسیون و سرپرست کمیته فوتسال، کاظم سلیمانیسرپرست دبیری کمیته فوتسال، کریم منصوری، سعید نجاریان، محمد غفاری و حامد نجفی (اعضای هیات رئیسه) در محل سازمان لیگ فوتسال برگزار شد. مصوبات هیات رئیسه فوتسال به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال صبح امروز با حضور علی کفاشیا- نایب رئیس اول فدراسیون و سرپرست کمیته فوتسال، کاظم سلیمانیسرپرست دبیری کمیته فوتسال، کریم منصوری، سعید نجاریان، محمد غفاری و حامد نجفی (اعضای هیات رئیسه) در محل سازمان لیگ فوتسال برگزار شد.

مصوبات هیات رئیسه فوتسال به شرح زیر است:

– مقرر شد تا ثبت نام تیم های لیگ دسته دوم صورت بگیرد و اولویت با تیم هایی خواهد بود که در آن استان تیم نداشته باشند و امکانات و تجهیزات لازم را برای حضور در مسابقات برای توسعه فوتسال در سطح کشور داشته باشند.

– پس از بررسی های مختلف در خصوص اتفاقاتی که در بازیهای لیگ مانند جلوگیری آشکار از گل حریف و عدم حضور تیم ها در مقابل یکدیگر، مقرر شد تا در جلسه با حضور مسئول کمیته تدوین و مقررات، آیین نامه ها در این خصوص بررسی و در جلسه آتی هیات رئیسه تصمیم گیری صورت گیرد.

– در مورد بازیکن جدید که تیم دبیری تبریز با آن قرار داده بسته است، مقرر شد تا از مرکز خدمت مقدس سربازی نیروهای مسلح استعلام و چنانچه نتیجه مثبت باشد، اجازه بازی برای این بازیکن صادر می شود.

– در خصوص ابلاغ تصمیم کمیته انضباطی برای تصمیم گیری در مورد نتیجه بازی بین تیم های شهروند ساری و دبیری تبریز که مطابق بند ۸۴ آیین نامه انضباطی آن را بر عهده کمیته برگزاری قرار داده، با توجه به گزارش داور مسابقه که گل پنجم تیم شهروند ساری را مورد قبول قرار داده است و نتیجه تا قبل از ترک زمین توسط دبیری تبریز ۵ بر ۴ به نفع تیم شهروند ساری شده است، کمیته مسابقات تصمیم به اعمال نتیجه بازی ۵ بر صفر به نفع تیم شهروند ساری گرفت.

– در خصوص علی عابدین مقرر شد تا ادامه حضور این بازیکن برای شرکت در مسابقات لیگ برتر منوط به پرداخت جریمه مالی از سوی وی باشد./مهر

پاسخی بگذارید