تاریخ: ۱۵:۵۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مسابقه تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران روز ۲۹ دی ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه در دقایق ۳،۵۳ و ۵۵ این بازی رخ داد. کمیته انضباطی طبق بند یک ماده ۷۹ آیین نامه […]

پرسپولیس و فولادبه گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مسابقه تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران روز ۲۹ دی ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه در دقایق ۳،۵۳ و ۵۵ این بازی رخ داد. کمیته انضباطی طبق بند یک ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی با توجه به سوابق تخلفات تماشاگران در هفته‌های ۴،۶،۱۱ و ۱۶ لیگ برتر، این تیم را به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

باشگاه فولاد خوزستان نیز به خاطر پرتاب ترقه از سوی تماشاگرانش در دقایق ۴۳،۳۱،۶۳،۶۶،۶۹ و ۷۰ مسابقه طبق بند یک ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی با توجه به سوابق تخلفات تماشاگران در هفته های۱۰،۱۴ و ۱۵ لیگ برتر، به پرداخت ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تیم فولاد خوزستان به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داوری بازی، طبق بند ۳ ماده ۷۹ و با توئجه به سوابق در هفته های ۱۰،۱۴ و ۱۵ باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

کلیه آرای صادره از سوی کمیته انضباطی قطعی است./ تسنیم

پاسخی بگذارید