تاریخ: ۱۵:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، علی دایی برای تقویت تیمش در پست دروازه و خط حمله بازیکنان مدنظرش را به مسئولان باشگاه نفت اعلام کرد و از این‌رو نام سوشا مکانی در لیست خرید این مربی قرار گرفت. دایی پیش از این در پرسپولیس هم سوشا مکانی را به تیمش آورد و با وجود […]

سوشا مکانی و علی داییبه گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، علی دایی برای تقویت تیمش در پست دروازه و خط حمله بازیکنان مدنظرش را به مسئولان باشگاه نفت اعلام کرد و از این‌رو نام سوشا مکانی در لیست خرید این مربی قرار گرفت.

دایی پیش از این در پرسپولیس هم سوشا مکانی را به تیمش آورد و با وجود اینکه این دروازه‌بان در آن مقطع خرید موفقی برای تیم دایی نبود اما باز هم این مربی در نظر دارد دروازه‌بان تیم میوندالن نروژ را به خدمت بگیرد. البته دایی نام دروازه‌بان تیم ملی سوریه را هم در لیست خود قرار داده و احتمالا یکی از این دو دروازه‌بان جذب تیم نفت می‌شوند.

دایی که تیمش در نبود محمد قاضی در خط حمله به مشکل خورده از مسئولان باشگاهش خواسته در این پست تیم او را تقویت کنند. این در حالی است که قاضی احتمالا در بازی آینده بتواند تیمش را همراهی کند.

تیم نفت در هفته نوزدهم لیگ برتر ساعت ۱۶:۵۰ روز شنبه ۹ بهمن ماه در ورزشگاه تختی میزبان تیم استقلال خوزستان خواهد بود./تسنیم

پاسخی بگذارید