تاریخ: ۱۵:۴۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در جلسه با مدیران تیم‌های ملی ضمن تسلیت به خاطر شهادت آتشفشانان در حادثه پلاسکو گفت: بحث تیم‌های ملی بسیار مهم بوده و مجموعه فدراسیون فوتبال تلاش می‌کند بهترین شرایط را برای تیم های مختلف ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال […]

نشست خبری کارلوس کی‌روش و مهدی تاجبه گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در جلسه با مدیران تیم‌های ملی ضمن تسلیت به خاطر شهادت آتشفشانان در حادثه پلاسکو گفت: بحث تیم‌های ملی بسیار مهم بوده و مجموعه فدراسیون فوتبال تلاش می‌کند بهترین شرایط را برای تیم های مختلف ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی فراهم کند. تلاش‌های شبانه روزی مسئولان فدراسیون در کنار سرپرستان و مدیران تیم‌های ملی قابل تقدیر بوده و امیدوارم بیش از پیش شاهد فعالیت‌های مستمر و موفقیت این عزیزان باشیم.

وی با تأکید بر اینکه بحث رسانه و امور فرهنگی در کنار دیگر بخش‌های فدراسیون بسیار حائز اهمیت است، گفت: بحث فرهنگی و اجرای برنامه‌های مختلف در این زمینه برای ما بسیار مهم بوده و در بخش اطلاع رسانی نیز، روابط عمومی فدراسیون باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا پاسخگوی اصحاب رسانه و افکار عمومی باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر و تشکر از مدیران تیم‌های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش بانوان و آقایان گفت: بدون شک این عزیزان تلاش‌های مستمر و بی شماری به خاطر مسئولیت مهمی که بر دوش دارند، به کار می‌گیرند که در این نشست از زحمات و پشتکارشان تقدیر و تشکر می‌کنم.

تاج همچنین در خصوص محرومیت باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: بدهی باشگاه استقلال به بازیکن خارجی خود پرداخته شده است، اما علت محرومیت این بود که باشگاه استقلال بدهی خود را در روزهای پایان سال میلادی پرداخت کرد و به دلیل تداخل پرداخت بدهی با تعطیلات سال میلادی، این اتفاق افتاد. کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال به طور جدی پیگیری حل و فصل مشکلات باشگاه استقلال است./ تسنیم

پاسخی بگذارید