تاریخ: ۱۵:۳۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، باشگاه گسترش فولاد ظهر امروز با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ برتر فوتبال، خواستار تعیین آخرین وضعیت محرومان این تیم برای دیدار مقابل ذوب‌آهن شد. حسن آذرنیا سرپرست تیم گسترش فولاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، در پاسخ به این سوال که آیا در دیدار بعدی گسترش فولاد، مگنو […]

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و گسترش فولاد تبریزبه گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، باشگاه گسترش فولاد ظهر امروز با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ برتر فوتبال، خواستار تعیین آخرین وضعیت محرومان این تیم برای دیدار مقابل ذوب‌آهن شد.

حسن آذرنیا سرپرست تیم گسترش فولاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، در پاسخ به این سوال که آیا در دیدار بعدی گسترش فولاد، مگنو باتیستا محروم می‌شود یا مسعود ابراهیم‌زاده،‌ گفت: در نامه‌ای از سازمان لیگ درخواست کردیم با توجه به اتفاقات دیدار پرسپولیس-گسترش فولاد، تعیین کند که در دیدار مقابل ذوب‌آهن، مگنو باتیستا محروم است یا مسعود ابراهیم‌زاده.

سرپرست تیم گسترش فولاد افزود: مسئولان سازمان لیگ برتر فوتبال ساعتی پیش در تماس با باشگاه گسترش فولاد، اعلام کردند که رای محرومیت مگنو باتیستا قطعی بوده و قابل برگشت نیست، چون داور کارت زرد اول را به نام شماره پنج گسترش فولاد، یعنی مگنو باتیستا ثبت کرده است. قرار است در یکی دو روز آینده محرومیت مگنو باتیستا را به صورت کتبی به اطلاع باشگاه گسترش فولاد برسانند.

به گزارش تسنیم این در حالی است که حسن کامرانی‌فر رییس دپارتمان داوری فدارسیون از برگشت محرومیت مگنو باتیستا خبر داده و اعلام کرده که در دیدار مقابل ذوب‌آهن، مسعود ابراهیم‌زاده محروم خواهد بود./تسنیم

پاسخی بگذارید