تاریخ: ۱۱:۴۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
نام نویسنده: علی احمدی
نساجی و خونه به خونه دستی دستی وارد بحران شدند !

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته بیست‌ویکم لیگ دسته اول فوتبال باشکست نمایندگان مازندرانی برابر حریفان به پایان رسید تا تغییرات در کادر فنی تیم های خونه به خونه و نساجی سودش به جیب حواشی برود که این دو تیم را از صف تیم های مدعی صعود خارج کند. تیم خونه به خونه که پس […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته بیست‌ویکم لیگ دسته اول فوتبال باشکست نمایندگان مازندرانی برابر حریفان به پایان رسید تا تغییرات در کادر فنی تیم های خونه به خونه و نساجی سودش به جیب حواشی برود که این دو تیم را از صف تیم های مدعی صعود خارج کند.
تیم خونه به خونه که پس از شکست سنگین هفته گذشته مقابل بادران با علیرضا مرزبان قطع همکاری کرده بود،امروز با هدایت علیرضا امامی فر و استپانیان به مصاف پارس جنوبی جم رفت و با حضور علی کریمی مدیر فنی خود و در یک دیدار ضعیف خانگی با نتیجه ۲ بر ۰ مغلوب شد تا ۳۲امتیازی باقی بماند اما رتبه ششم این تیم قطعا پس از پایان دیدارهای امروز نزول خواهد یافت و سقوط چند پله ای خواهد داشت.
بابلی ها امروز پس از ۸۰روز و پایان محرومیت، به ورزشگاه هفتم تیر آمده بودند و از نزدیک نظاره گر باخت تیم خود بودند.

در دیگر دیدار این هفته نساجی مازندران هم در هفته گذشته کادرفنی تیم برای دومین بار در این فصل دستخوش تغییر شده بود،با هدایت  ساکت الهامی به مصاف مس کرمان رفتند و با دریافت دو گل با شکست به شمال بدرقه شدند.
نساجی مازندران با این باخت ۳۴ امتیازی باقی ماند.

پاسخی بگذارید