تاریخ: ۵:۴۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از مارکا، مصدومیت کریستیانو رونالدو پیش از این هم هواداران رئال مادرید را نگران کرده بود اما آنها تصور نمی‌کردند که بانداژ شدن دست او تا جایی بهترین بازیکن تیم‌شان را آزار دهد که او با اورژانس تماس بگیرد. از قرار معلوم رونالدو و نامزدش در […]

رونالدوبه گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از مارکا، مصدومیت کریستیانو رونالدو پیش از این هم هواداران رئال مادرید را نگران کرده بود اما آنها تصور نمی‌کردند که بانداژ شدن دست او تا جایی بهترین بازیکن تیم‌شان را آزار دهد که او با اورژانس تماس بگیرد.

از قرار معلوم رونالدو و نامزدش در هفته جاری در راه سفر به یک منطقه تفریحی بوده‌اند که در مسیر رونالدو احساس می‌کند درد مچ دستش دیگر به او اجازه نمی‌دهد لامبورگینی آونتادورش را هدایت کند و به همین دلیل با اورژانس تماس می‌گیرد و تقاضای کمک می‌کند.

رونالدوی ۳۱ ساله که از ابتدای فصل درگیر یکسری مصدومیت بوده است، در بازی شنبه شب تیمش در حالی که با دست بانداژ شده به میدان رفته بود، از ناحیه پای راست نیز ضربه خورد.

طبق گزارش سایت اکونومیستای اسپانیا، رونالدو بعد از آن بازی قصد داشت با خودروی لوکس خود به یکی از پیست‌های اسکی در منطقه ناواسرادای اسپانیا برود که درد شدید مچ این سفر را به حالت تعلیق در آورد و رونالدو را مجبور کرد که از یک آمبولانس برای رساندن او به خانه کمک بگیرد. گفته می‌شود که لامبورگینی او هم مدتی بعد زیر بارش برف تا خانه‌ مهاجم پرتغالی رئال یدک کشیده شده است./تسنیم

پاسخی بگذارید