تاریخ: ۱۸:۵۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
نام نویسنده: علی احمدی
عملکرد قابل قبول یزدانی در وزن جدید

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسن‌یزدانی که پس از مسابقات المپیک ریو مدتی را به استراحت پرداخته بود، به دلیل افزایش وزن و همچنین صلاحدید کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران به وزن ۸۶ کیلوگرم صعود کرده و از این پس می‌بایست در این وزن کشتی بگیرد. از همین رو سرمربی تیم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسن‌یزدانی که پس از مسابقات المپیک ریو مدتی را به استراحت پرداخته بود، به دلیل افزایش وزن و همچنین صلاحدید کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران به وزن ۸۶ کیلوگرم صعود کرده و از این پس می‌بایست در این وزن کشتی بگیرد. از همین رو سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت تا او را در وزن جدید در مسابقات جام تختی محک بزند. یزدانی هم با کشتی‌های سرتاسر هجومی خود در این رقابت‌ها نشان داد که می‌تواند موفقیت‌های وزن ۷۴ کیلوگرم خود را در این وزن هم تکرار کند.

وی که به‌عنوان یار کمکی تیم خراسان رضوی در این مسابقات شرکت کرده بود، می‌بایست در دور اول به مصاف بالیزیسی‌خان از کشور مغولستان برود. یزدانی که با ورودش بر روی تشک مسابقات جو سالن را دگرگون کرده بود، در یک کشتی تماشایی و در کمتر از دو دقیقه ازسد این حریف گذشت تا مشهدی‌های حاضر در سالن از خوشحالی سر از پا نشناسند.

یزدانی در دور دوم و این‌بار در کمتر از یک دقیقه عزیزبیک سولیف از ازبکستان را با نتیجه ۱۲ بر صفر شکست داد و بار دیگر حاضرین در سالن را به وجد آورد. اما در دور سوم با وجود پیروزی ده بر صفر مقابل تمرازیان ارمنی در همان تایم اول، نتوانست مانع از شکست تیمش مقابل ارمنستان شود و بدین ترتیب یزدانی به همراه تیم خراسان رضوی به کار خود در این مسابقات پایان دادند.

گفتنی است، حسن‌یزدانی برای کسب آمادگی بیشتر در وزن جدید هفته آینده به جام جایزه بزرگ پاریس اعزام خواهد شد

پاسخی بگذارید