تاریخ: ۱۶:۳۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

،به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، هت‌تریک رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی تیم هیرنوین هلند در بازی هفته نوزدهم اردویژه برابر تیم مطرح پی‌اس‌وی آیندهوون بازتاب‌های گسترده‌ای در رسانه‌های این کشور داشت. انتخاب قوچان‌نژاد به عنوان بهترین بازیکن هفته نوزدهم اردویژه از سوی مجله معتبر فوتبال اینترنشنال باعث شد تا علاوه بر بسیاری از سایت‌های خبری […]

رضا قوچان‌نژاد

،به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، هت‌تریک رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی تیم هیرنوین هلند در بازی هفته نوزدهم اردویژه برابر تیم مطرح پی‌اس‌وی آیندهوون بازتاب‌های گسترده‌ای در رسانه‌های این کشور داشت. انتخاب قوچان‌نژاد به عنوان بهترین بازیکن هفته نوزدهم اردویژه از سوی مجله معتبر فوتبال اینترنشنال باعث شد تا علاوه بر بسیاری از سایت‌های خبری هلند بزرگترین سرویس رسانه‌ای این کشور  نیز مصاحبه‌ای با این ملی‌پوش ایرانی انجام دهد.

در مقدمه این مصاحبه آمده است: کمتر بازیکنی توفیق هت‌تریک برابر آیندهوون را پیدا می‌کند و رضا قوچان‌نژاد این کار را انجام داد. البته گل‌های این بازیکن ایرانی کافی نبود و آیندهوون با نتیجه ۴ بر ۳ هیرنوین را در پایان با شکست مواجه ساخت.

رضا قوچان‌نژاد درباره این نتیجه گفت: این خیلی تلخ است که تا دقیقه ۸۸ با نتیجه ۳ بر ۲ از حریف پیش باشید و سپس ۲ گل را دریافت کنید. این اتفاق بسیار غیرواقعی است. پی‌اس‌وی آیندهوون هم پنالتی را از دست داده بود.

مهاجم هیرنوین درباره ۵ گلش در ۲ بازی اخیر هیرنوین برابر تیم‌های دن‌هاخ و آیندهوون و قرار گرفتن در صدر جدول برترین گلزنان اردویژه هلند به همران نیکولای یورگنسن از تیم آژاکس اظهار داشت: این اتفاق خیلی زیبا است. گل اولم برابر آیندهوون را خیلی دوست داشتم. کادر فنی خوبی روی آن با همکاری سام لارسون صورت گرفت. من با سام ارتباط خیلی خوبی دارم و امیدوارم او در تیم هیرنوین بماند. او بازیکن بزرگی است و بیرون از زمین هم انسان خوبی است.

قوچان‌نژاد درباره این که عملکردش در ایران با توجه به حضور در تیم ملی فوتبال کشورمان زیر ذره‌بین است گفت: در ایران همه اخبار را منتشر می‌کنند. آنها همه چیز را حتی قبل از خودم می‌دانند. ایرانی‌ها آگاهی‌های بسیار خوبی دارند./تسنیم

پاسخی بگذارید