تاریخ: ۱۶:۰۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هاشم ساعدی، درباره محرومیت استقلال از سوی فیفا در فصل نقل و انتقالات زمستانی اظهار داشت: این اتفاق خوبی نبود که برای استقلال رخ داد، با این حال اکنون زمان این نیست که به چرایی این موضوع بپردازیم. همه مدیران، مسئولان، اعضای هیئت مدیره و دلسوزان استقلال در تمام زمان‌ها […]

هاشم ساعدی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هاشم ساعدی، درباره محرومیت استقلال از سوی فیفا در فصل نقل و انتقالات زمستانی اظهار داشت: این اتفاق خوبی نبود که برای استقلال رخ داد، با این حال اکنون زمان این نیست که به چرایی این موضوع بپردازیم. همه مدیران، مسئولان، اعضای هیئت مدیره و دلسوزان استقلال در تمام زمان‌ها تلاش می‌کنند بهترین شرایط را برای تیم فراهم کنند تا استقلال به موفقیت برسد و دل هواداران شاد شود.

وی ادامه داد: استقلال از فعالیت در فصل نقل و انتقالات محروم شده و بعدا باید دنبال چرایی و علت آن باشیم. این اتفاق باید تجربه شود تا بار دیگر رخ ندهد اما اکنون با توجه به محدودیت زمانی در فصل نقل و انتقالات و اینکه استقلال با چند بازیکن مطرح و خوب صحبت کرده و با آنها قرارداد داخلی بسته بهتر است این باشگاه تمام همت خود را به کار گیرد تا در زمان باقی‌مانده رضایت شاکی یا شاکیانی که به فیفا مراجعه کرده‌اند را جلب کند.

قائم‌مقام پیشین باشگاه استقلال تصریح کرد: تمام کسانی که به استقلال علاقه دارند در کنار اعضای هیئت مدیره و مدیران باشگاه باید این کار را با دقت زیاد پیگیری کنند. استقلال نیاز به نفراتی که جذب کرده، دارد چرا که باید در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود و هم در نیم‌فصل دوم رقابت‌های دشواری پیش‌رو دارد. با توجه به نیاز تیم همه باید دست به دست هم دهیم و با همدلی در سریع‌ترین زمان مشکل را حل کنیم.

ساعدی گفت: کارشناسان حقوقی بین‌الملل که خبره هستند نیز باید در این راه باشگاه استقلال را یاری کنند تا در این فرصت اندک بهترین نتیجه حاصل شود.  هرچند مسئولان باشگاه در تمام زمان‌ها تلاش کردند تعهدات را انجام دهند اما گاهی اوقات در این زمینه تاخیر صورت گرفته که باید برای آینده تجربه شود. با این حال هم‌اکنون مهمترین موضوع تلاش همه‌جانبه برای حل مشکل به‌وجود آمده است./ تسنیم

پاسخی بگذارید