تاریخ: ۱۴:۴۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی، نصرالله سجادی در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون انجمن‌های ورزشی اظهار داشت: فدراسیون انجمن‌های ورزشی دارای رشته‌های متنوعی است که می‌تواند برای نسل جوانان جاذبه داشته باشد. وی افزود: باید تلاش شود از فرصت‌ها و پتانسیل موجود استفاده بهینه شود و طبعا روسای […]

نصرالله سجادی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی، نصرالله سجادی در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون انجمن‌های ورزشی اظهار داشت: فدراسیون انجمن‌های ورزشی دارای رشته‌های متنوعی است که می‌تواند برای نسل جوانان جاذبه داشته باشد.

وی افزود: باید تلاش شود از فرصت‌ها و پتانسیل موجود استفاده بهینه شود و طبعا روسای هیئت‌های انجمن‌های ورزشی در استان‌ها در این راستا نقش مهمی دارند.

دکتر سجادی در ادامه اظهار داشت: طبق گزارش‌های واصله و جلساتی که با دوستان داشتیم، انجمن‌ها جایگاه خوبی دارند و تلاش ما این است که با برنامه راهبردی ۴ ساله که فدراسیون‌ها از جمله فدراسیون انجمن‌های ورزشی ارائه می‌دهند از برنامه‌های شما حمایت کرده و بستر را برای اجرای آنها فراهم کنیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌‌ای در ادامه گفت: با اختصاص ۲۷ صدم درصد از مالیات بر ارزش افزوده می‌توان اعتبارات فدراسیون‌ها به ویژه استان‌ها را افزایش داد و برخی از مشکلات موجود را مرتفع کرد.

او در پایان گفت: استان‌ها نقش مهمی در بسط و گسترش رشته‌های مختلف ورزشی دارند و تلاش می‌کنیم اعتبارات آنها در سال آینده افزایش یابد/ تسنیم

پاسخی بگذارید