تاریخ: ۱۴:۳۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از تبریز، صادق نجفی اظهار داشت: شهرداری تبریز در هر کجا که حس کند به نشاط مردم کمک خواهد کرد، به ورزش ورود می‌کند، اما ممکن است در برخی موارد موفق و در بعضی موارد ناموفق باشیم. ماشین‌سازی یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های کشور است و ما به صحنه آمدیم تا […]

ماشین سازی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از تبریز، صادق نجفی اظهار داشت: شهرداری تبریز در هر کجا که حس کند به نشاط مردم کمک خواهد کرد، به ورزش ورود می‌کند، اما ممکن است در برخی موارد موفق و در بعضی موارد ناموفق باشیم. ماشین‌سازی یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های کشور است و ما به صحنه آمدیم تا این تیم قدرتمند را احیا کنیم. از اینکه به بخشى از مطالبات مردم و هواداران پاسخ دادهایم و از این تیم حمایت مى‌کنیم، پشیمان نیستیم.

وی خاطرنشان کرد: اینکه چقدر برای ماشین‌سازی هزینه کردیم یا قرار است هزینه کنیم، مهم نیست اما اینکه بخشی از غرور مردم شهر را نسبت به هویت ورزشی‌شان زنده کردیم، اهمیت زیادی دارد. تلاش می‌کنیم و امیدواریم نتیجه بگیریم. اگر هم نتیجه نگیریم، تلاش‌مان را کرده‌ایم. کادر فنی و مسئولان باشگاه ماشین‌سازی در تلاش هستند که این تیم را به رده‌های بالای جدول برسانند و قطعا این طور هم خواهد شد.

شهردار تبریز افزود: وقتی گفته می‌شود ماشین‌سازی ۲۰ هزار هوادار دارد، یعنی پتانسیل‌های موفقیت برای این تیم دیده می‌شود. این هواداران باید خود را در میدان عمل نشان دهند تا ماشین‌سازی هم بهتر از قبل نتیجه بگیرد. با تراکتورسازی و گسترش فولاد هم ارتباط داریم و این سه تیم نشان‌دهنده ظرفیت فوتبال تبریز هستند.

نجفی خاطرنشان کرد: پیش از این از نظر مالی به تراکتورسازی کمک کرده‌ایم و این تیم نیز می‌تواند در ادامه به ماشین‌سازی کمک کند. قطعا ارتباط بین تیم‌های تبریزی می‌تواند برای هر سه تیم نیز مفید باشد./ تسنیم

پاسخی بگذارید