تاریخ: ۲۱:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
نام نویسنده: sobhan

آشنایی فنی با توپ رسمی لیگ برتر خلیج فارس مازنداسپرت-توپ رسمی لیگ برتر خلیج فارس فصل ۹۵-۹۴ تولیدی شرکت Uhlsport آلمان با گواهی نامه جدید فیفا به عنوان توپ انحصاری مسابقات و تمرینات تیمها قبلا معرفی شده و مورد استفاده قرار گرفته است. به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، برخی از مشخصات فنی توپ فوق […]

آشنایی فنی با توپ رسمی لیگ برتر خلیج فارس

آشنایی فنی با توپ رسمی لیگ برتر خلیج فارس

مازنداسپرت-توپ رسمی لیگ برتر خلیج فارس فصل ۹۵-۹۴ تولیدی شرکت Uhlsport آلمان با گواهی نامه جدید فیفا به عنوان توپ انحصاری مسابقات و تمرینات تیمها قبلا معرفی شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، برخی از مشخصات فنی توپ فوق به شرح زیر است:
این توپ ترکیب رنگ منحصر به فرد و مخصوص با ساختار ۳۲ تکه دارد، از لایه صد در صد لاتکس در این توپ استفاده شده است که حالت ارتجاعی توپ را تضمین کرده و قابلیت بالای نگهداری هوا در توپ را حفظ می کند.
گفتنی است توپ فوق دارای  گواهی نامه رسمی از فیفا بوده و با توجه به تراکم بالای PU (پلی اورتان)  مقاوم در برابر ساییدگی است و با داشتن لایه فوم سرعتی که با پلی استر چند لایه و پوشش لاتکس طبیعی ترکیب شده است باعث می شود که شاهد فوتبال جذاب و منحصر به فردی باشیم.
لازم به ذکر است ساختار پنلهای توپ از حالت کروی بالایی برخوردار بوده که این ویژگی باعث می شود استواری و استحکام توپ به حداکثر برسد و همچنین موجب می شود مشخصه های پرشی و پرتابی توپ افزایش پیدا کند.

پاسخی بگذارید