تاریخ: ۵:۲۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپورت: این هافبک تکنیکی که یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان و به روایتی دیگر یک میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان با استقلال قرارداد داشت، به قول خودش ۵۰۰میلیون تومان را نگرفت و… بختیار که به عنوان بمب نقل‌ و انتقالات فصل به استقلال آمد و در همان بدو ورود شماره ۷ فرهاد مجیدی […]

به گزارش مازند اسپورت:

این هافبک تکنیکی که یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان و به روایتی دیگر یک میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان با استقلال قرارداد داشت، به قول خودش ۵۰۰میلیون تومان را نگرفت و…

بختیار که به عنوان بمب نقل‌ و انتقالات فصل به استقلال آمد و در همان بدو ورود شماره ۷ فرهاد مجیدی هم توسط علیرضا منصوریان به او داده شد، نتوانست خودش را در تیم محبوب دوران کودکی و نوجوانی‌اش نشان بدهد.
حالا رحمانی در بازگشت به فولاد خوزستان شماره ۷ را انتخاب کرد تا همه را به تعجب وادارد!
از آنجایی که اغلب فوتبالیست‌ها خرافاتی هستند، تصور می‌شد این بازیکن قید شماره ۷ را به دلیل بدیمن بودن بزند و شماره دیگری بپوشد.
ابتدا شماره ۱۲ به او پیشنهاد شد اما شنیدیم بختیار رحمانی برای آن که خیلی چیزها را به علیرضا منصوریان ثابت کند،‌ شماره ۷ را پوشید. او با عقد قراردادی ۶ ماهه و برای نیم‌فصل و مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان به فولاد خوزستان پیوست تا دوباره در فوتبال ایران آقایی کند.
بختیار رابطه بسیار صمیمانه‌ای با نعیم سعداوی، سرمربی فولادی‌ها دارد و حتی ابتدای فصل هم این مربی با رحمانی تماس گرفت و گفت: «بیا فولاد، هم بازیکن من باش و هم کمک کن…»
با این حال رحمانی با هزار و یک آرزو و امید به استقلال پیوست، شماره ۷ محبوب فرهاد مجیدی را هم پوشید ولی به هدف خود نرسید.
هافبک سرشناس فولاد خوزستان حالا در شهری بازی می‌کند که خاطرات خوبی از آن دارد. همسرش هم خوزستانی است و با اعتمادی که نعیم سعداوی به او دارد، می‌تواند در اهواز بدرخشد و دوباره نامش را بر سر زبان‌ها بیندازد.
شاید یکی از دلایلی هم که بختیار رحمانی را دوباره به اهواز کشاند، ساسان انصاری باشد که پس از بازگشت به فولاد خوزستان و جدایی از پرسپولیس، ۱۲ گل زد و صدرنشین لیگ برتر شد./خبرورزشی

پاسخی بگذارید