تاریخ: ۵:۱۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
نام نویسنده: روح الله سلطانی
نساجی در غیاب آقای گل خود در کرمان  به میدان می آید

به گزارش مازند اسپرت،محمد عباس زاده که تا به این جای کار با به ثمر رساندن ۱۵ گل آقای گل بازی ها است به همراه امین قاسمی نژاد قادر به همراهی کردن نساجی در بازی با مس کرمان نخواهند بود و طبیعتا غیبت این دو بازیکن شرایط کار را برای نساجی در این بازی سخت […]

به گزارش مازند اسپرت،محمد عباس زاده که تا به این جای کار با به ثمر رساندن ۱۵ گل آقای گل بازی ها است به همراه امین قاسمی نژاد قادر به همراهی کردن نساجی در بازی با مس کرمان نخواهند بود و طبیعتا غیبت این دو بازیکن شرایط کار را برای نساجی در این بازی سخت خواهد کرد. بازی ای که طبیعتا برای هر دو تیم شش امتیازی است.

این بازی روز چهارشنبه در استادیوم امام علی (ع) کرمان و در چارچوب هفته بیست و یکم رقابتهای فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور برگزار می شود. این اولین دیدار نساجی با هدایت ساکت الهامی خواهد بود، مربی جوانی که بعد از استعفای حسین مسگر ساروی هدایت این تیم را برعهده گرفته است.

خیلی ها بر ای عقید اند با توجه به اینکه حسین مسگر ساروی در ۶ بازی اخیر نساجی ۱۳ امتیاز کسب کرده ساکت الهامی با پذیرفت هدایت این تیم دست به یک ریسک بزرگ زده و اگر نتواند در هفته های پیش رو این موفقیت را تکرار کند با چالش اعتراض هواداران روبرو خواهد شد.

پاسخی بگذارید