تاریخ: ۱۸:۰۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری
استقلال در آبادان از بحران خارج شد

به گزارش مازند اسپورت،تیم فوتبال استقلال تهران این هفته در آبادان مهمان صنعت نفت این شهر بود و توانست بردی با ارزش کسب کند. استقلالی ها که دچار بحران شده اند و امسال نتوانسته اند نتایج خوبی بگیرند، صنعت نفت را در آبادان با نتیجه سه بر صفر شکست دادند تا به رده چهارم برسند. […]

به گزارش مازند اسپورت،تیم فوتبال استقلال تهران این هفته در آبادان مهمان صنعت نفت این شهر بود و توانست بردی با ارزش کسب کند. استقلالی ها که دچار بحران شده اند و امسال نتوانسته اند نتایج خوبی بگیرند، صنعت نفت را در آبادان با نتیجه سه بر صفر شکست دادند تا به رده چهارم برسند.

استقلالی ها که ستاره های پر سر و صدای ابتدای فصل مانند بختیار رحمانی و آرش افشین را از لیست خود خارج کرده و به تیم های دیگر داده اند، بدون حضور این بازیکنان میلیاردی، به سه امتیاز با ارزش رسیدند، سه امتیازی که شاید در جدول برای این تیم چندان کارساز نباشد اما باعث می شود بار روانی سنگینی که روی دوش تیم هست ، کم شود.

نیمه اول

دقیقه ۲: ضربه اولیویرا از پشت محوطه جریمه استقلال از کنار دروازه مهدی رحمتی به بیرون رفت.

دقیقه ۴: ضربه کرنر استقلالی‌ها به امید ابراهیمی رسید که ضربه این بازیکن از پشت نقطه پنالتی در چارچوب نبود و با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۶: وریا غفوری به علت خطا روی بازیکن نفت از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۲۷: پاس عمقی خوبی به بهنام برزای رسید، اما قبل از اینکه بازیکن استقلال ضربه‌اش را بزند، حسن هوری توپ را گرفت.

دقیقه ۳۰: ارسال وریا غفوری به مجتبی حقدوست رسید و این بازیکن با ضربه سر ضرب توپ را از بالای سر حسن هوری وارد دروازه نفت آبادان کرد.

دقیقه ۳۲: فیروز کریمی دست به تعویض شد و پورمحمد را به جای برونو اولیویرا به زمین فرستاد.

دقیقه ۴۵: ارسال وریا غفوری را علی قربانی با دست وارد دروازه نفت کرد و داور هم ضمن مردود اعلام کردن این گل، به او کارت زرد نشان داد.

نیمه دوم

دقیقه ۴۶: پاس در عمق بازیکن تیم نفت از بین پاهای مدافع استقلال عبور کرد و رضا نوروزی را در موقعیت تک‌به‌تک با دروازه‌بان قرار داد، اما این بازیکن توپ را از بالای دروازه به بیرون زد.

دقیقه ۴۷: کرنر ارسالی بازیکنان تیم نفت از سمت راست روی سر علی عبدالله‌زاده فرود آمد، اما ضربه سر او دقیقا به جایی رفت که سید مهدی رحمتی در آنجا حضور داشت و توپ را در آغوش گرفت.

دقیقه ۵۲: امید نورافکن توپ را از سمت چپ به روی دروازه ارسال کرد و ضربه سر کاوه رضایی از بالای دروازه حسن هوری به بیرون رفت.

دقیقه ۵۵: استقلال صاحب ضربه ایستگاهی شده بود که توپ ارسالی امید ابراهیمی به تیر دو به بهنام برزای رسید و این بازیکن با ضربه سر گل دوم استقلال را ثمر رساند.

دقیقه ۶۲: باز هم استقلال در همان نقطه که گل دوم را به ثمر رساند، صاحب ضربه ایستگاهی شد و ارسال ابراهیمی به علی قربانی رسید و ضربه سر او زیر پای سیدمجید حسینی افتاد و مدافع آبی‌پوشان دروازه نفت را باز کرد.

دقیقه ۶۵: دومین تعویض نفت، بیرون رفتن بازیکن کره‌ای و رفتن بهادر عبدی به زمین بود.

دقایق ۶۶ و ۶۸: دو بار استقلالی‌ها توسط علی قربانی صاحب ضد حمله شدند، اما ضربات این بازیکن در چارچوب نبود.

دقیقه ۷۱: مجتبی حقدوست از زمین بیرون و فرشید اسماعیلی به داخل زمین رفت.

دقیقه ۸۲: مجتبی ممشلی به علت تکل خطرناک روی مجتبی زکی‌پور از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۸۳: میعاد یزدانی جای نورافکن به میدان رفت.

دقیقه ۸۸: علیرضا منصوریان سومین تعویض خود را انجام داد و عظیم گوگ را به جای علی قربانی به زمین فرستاد.

دقیقه ۸۹: وریا غفوری به خاطر اعتراض از داور کارت زرد گرفت./ خبرآنلاین

پاسخی بگذارید