تاریخ: ۱۵:۱۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
نام نویسنده: علی احمدی
بهزیستی مازندران قهرمان نیم فصل لیگ برتر والیبال نشسته شد

به گزارش مازندورزش(مازند اسپرت)،با پایان بازی‌های دور رفت و دیدارهای معوقه، هشت تیم حاضر در لیگ برتر والیبال نشسته امسال بهزیستی مازندران عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرد. تیم‌های ذوب آهن اصفهان و گسترش فولاد تبریز نیز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. خضرالله ترابی، رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته درباره مسابقات […]

به گزارش مازندورزش(مازند اسپرت)،با پایان بازی‌های دور رفت و دیدارهای معوقه، هشت تیم حاضر در لیگ برتر والیبال نشسته امسال بهزیستی مازندران عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرد.

تیم‌های ذوب آهن اصفهان و گسترش فولاد تبریز نیز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

خضرالله ترابی، رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته درباره مسابقات نیم فصل گفت: مسابقات دور رفت، با حضور هشت تیم در هفت هفته، با برگزاری ۲۸ بازی انجام شد و از نکات جالب توجه آن صدرنشینی تیم بهزیستی مازندران بود.

وی افزود: این اولین حضور بهزیستی مازندران در لیگ برتر است که با جذب بازیکنان خوب توانست عملکرد قابل توجهی را به نمایش بگذارد. تیم‌هایی نظیر ذوب آهن، گسترش فولاد، پالایش نفت آبادان و روان کارهای گلستان از حضور ملی‌پوشان بهره مند هستند و سایر تیم‌ها نیز از ملی‌پوشانی که در سال‌های گذشته بازی می کردند، استفاده کرده‌اند.

 

پاسخی بگذارید