تاریخ: ۱۴:۴۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
نام نویسنده: علی احمدی
حمید کاظمی : از هواداران صمیمانه عذرخواهی می کنم

به گزارش مازندورزش(مازند اسپرت)، پس از پایان بازی خونه به خونه مازندران مقابل بادران، حمید کاظمی نسبت به اعتراض هواداران واکنش نشان داد تا دلخوری هواداران را به دنبال داشته باشد. اما آقای گل این فصل تیم خونه به خونه با ارسال بیانیه ای، ضمن ابراز تأسف بابت اتفاق روی داده، از هواداران تیمش عذرخواهی […]

به گزارش مازندورزش(مازند اسپرت)، پس از پایان بازی خونه به خونه مازندران مقابل بادران، حمید کاظمی نسبت به اعتراض هواداران واکنش نشان داد تا دلخوری هواداران را به دنبال داشته باشد.

اما آقای گل این فصل تیم خونه به خونه با ارسال بیانیه ای، ضمن ابراز تأسف بابت اتفاق روی داده، از هواداران تیمش عذرخواهی کرد.

در متن پیام کاظمی آمده است:

بسمه تعالی

متاسفانه در پایان بازی تیم مقابل بادران به دلیل فشار روحی ناشی از شکست نتوانستم کنترل خود را حفظ کنم و در مقابل اعتراض هواداران نسبت به این شکست واکنش نشان دادم.

لذا در همین جا از تمام این عزیزان که برای حمایت از تیم، رنج سفر به تهران را متحمل شدند و شاهد این شکست بودند صمیمانه عذرخواهی می کنم.

بنده به خوبی واقفم که نقش هوادار در روند موفقیت یک تیم بسیار حائز اهمیت است و دغدغه تک تک این عزیزان را برای صعود تیم به لیگ برتر به خوبی می توانم حس کنم. ولی هواداران نباید فراموش کنند تمامی بازیکنان تیم نیز همین حس را نسبت به تیم دارند و دوست دارند در پایان فصل یک خاطره خوش و بیاد ماندنی را برای مردم مازندران و بابل به یادگار بگذارند.

بنده در دوران فوتبالی خودم همیشه سعی کردم ارتباط خوبی با هواداران تیمم داشته باشم و برای هواداران تیم خونه به خونه هم که همیشه مرا مورد لطف و عنایت خود قرار داده اند نیز احترام خاصی قائلم و همیشه قدردان شان هستم.

انشاالله با پيروزي در هفته های آتی تیم بتوانيم يار دوازدهم تيم مان كه شما هواداران هستيد را خوشحال كنيم.

و من الله التوفیق
حمید کاظمی، سرباز خونه به خونه

پاسخی بگذارید