تاریخ: ۱۶:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
نام نویسنده: sobhan

    محمد مایلی کهن در حالی طبق معمول لب به اعتراض علیه کی روش و عدم حضورش در ایران گشوده که به نظر می رسد وظیفه خودش و کادرفنی تیم ملی برای نظارت بر لیگ برتر را کاملا فراموش کرده است.       به گزارش “مازنداسپرت“، کارلوس کی روش مدت هاست به مرخصی […]

 

 

محمد مایلی کهن در حالی طبق معمول لب به اعتراض علیه کی روش و عدم حضورش در ایران گشوده که به نظر می رسد وظیفه خودش و کادرفنی تیم ملی برای نظارت بر لیگ برتر را کاملا فراموش کرده است.

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کارلوس کی روش مدت هاست به مرخصی رفته و خبری از او در ایران نیست. دقیقا از روی که تیم ملی برابر ترکمنستان به میدان رفت و در چارچوب انتخابی جام جهانی روسیه برای حریفش به تساوی رسید، کارلوس کی روش در ایران رویت نشد.

در این بین کادرفنی او در تمام بازی های لیگ برتر حاضر شدند و طبق برنامه پیش بینی شده شرایط تیم ها و بازیکنان را زیر نظر گرفتند. علی کفاشیان هم بارها در صحبت هایش اعلام کرد که مرخصی کارلوس کی روش هماهنگ شده بود و او شرایط تیم ملی را زیر نظر دارد. البته به نظر نمی رسد تیم ملی در مسیر مقدماتی انتخابی جام جهانی علیرغم تساوی برابر ترکمنستان کار سختی در پیش داشته باشد و به گفته علی کفاشیان همه چیز با کی روش هماهنگ شده و مشکلی در این بین وجود نخواهد داشت.

اما سوال ویژه بعد از مصاحبه تند و تیز محمد مایلی کهن به عنوان مدیرفنی تیم ملی امید به وجود می آید؛ جایی که سرمربی سال های دور فوتبال ایران با زبانی پرکنایه و البته طنز مرخصی سرمربی تیم ملی را به سخره می گیرد.

تیم ملی امید ایران که به دنبال تحقق بخشیدن به رویای حضور در المپیک بعد از ۴۰ سال است، این روزها غایب سکوهای ورزشگاه های لیگ برتر و لیگ دسته اول است. جایی که بازیکنان جوان و واجد شرایط حضور در تیم ملی امید در بیشتر تیم ها به عنوان سوگلی تیم های خود در حال درخشش هستند و از محمد خاکپور، هادی طباطبایی، سعید عزیزیان و مجتبی تقوی خبری نیست. در این بین مجید صالح نیز از این تیم جدا شده تا در کادرفنی استقلال حضور یابد. آخرین باری که خاکپور به عنوان سرمربی تیم ملی امید در استادیوم حضور یافت و البته تنها بار آن مربوط به دیدار نفت در لیگ قهرمانان آسیا می شود که خاکپور در پایان آن دیدار هم عنوان کرد بعد از ۲۰ سال به استادیوم آمده تا پسرعمو خوانده اش (منصوریان) را حمایت کند. از سرمربی تیم ملی امید که قرار است تیمش را بعد از ۴۰ سال به المپیک برساند بعد از اردوی این تیم در ترکیه خبری نیست و سومین هفته لیگ نیز بدون حضور کادرفنی تیم ملی امید و نظارت آنها بر لیگ پشت سر گذاشته شد؛ جایی که تیم ملی بزرگسالان طبق برنامه ریزی کی روش از تمام اعضای کادرفنی خود سود برد تا بازی ها را زیر نظر بگیرد و البته مایلی کهن بدون توجه به شرایط المپیکی ها با زبان طنز به دنبال نقره داغ کردن کی روش است. کاش حبیب کاشانی، مایلی کهن و رفقا یادشان باشد که همه از آنها انتظار صعود به المپیک ریو دوژانیرو را دارند و بهتر است این دوستان کمی درباره شرایط تیم ملی امید هم به بحث فنی و راهکاری بپردازند تا رسانه ها مجبور نشوند در پایان مرحله انتخابی تیترهای خود را به ناکامی دوباره “امید” مان اختصاص بدهند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید