تاریخ: ۱۶:۲۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران این روزها در نشست مربیان تیم ملی آسیایی در مالزی حضور دارد.   به گزارش “مازنداسپرت“، کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در اجلاس مربیان حاضر در جام ملت های آسیا که در کوالالامپور در حال برگزاری ست حضور یافت. وی به همراه ژرارد هولیه، سرمربی […]

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران این روزها در نشست مربیان تیم ملی آسیایی در مالزی حضور دارد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در اجلاس مربیان حاضر در جام ملت های آسیا که در کوالالامپور در حال برگزاری ست حضور یافت.
وی به همراه ژرارد هولیه، سرمربی پرافتخار فرانسوی به عنوان سخنران در این مراسم حضور یافتند. این اولین کنفرانس سرمربیان تیم های ملی آسیا با حضور ۴۳ کشور است که از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت کوالالامپور در هتل مجلل جی دبلیو ماریوت آغاز شده است.
در حال حاضر پوستگلو، سرمربی تیم ملی استرالیا به عنوان مربی تیم قهرمان جام ملت های آسیا در حال سخنرانی و پرسش و پاسخ با حاضرین است. پس از پوستگلو ، اندی راکسبوروی معروف سخنرانی ویژه ای دارد تا نشست سرمربیان در روز اول به اتمام برسد . کی روش اما فردا صبح به همراه ژرار هولیه در این نشست سخنرانی ویژه ای خواهد داشت .
از نکات جالب مراسم این است که،  اکثر سرمربیان تیم های آسیایی با کی روش عکس یادگاری میاندازند و به وضوح سرمربی تیم ملی ایران محبوب ترین مهمان این کنفرانس است.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید