تاریخ: ۸:۴۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی بوکسورهای اعزامی به مسابقات APB گفت:‌ به همراه احسان روزبهانی در مسابقات قهرمانی جهان حضور نخواهم داشت.   به گزارش “مازنداسپرت” اکبر احدی در مورد تمرینات بوکسورهای اعزامی به مسابقات لیگ حرفه‌ای APB،‌ اظهار داشت: احسان روزبهانی، جاسم دلاوری، سیاوش امیدی، سینا قلعه‌بندی، احسان سپهوندی، سجاد محمدپور و امین قاسمی‌پور نفراتی هستند که در […]

سرمربی بوکسورهای اعزامی به مسابقات APB گفت:‌ به همراه احسان روزبهانی در مسابقات قهرمانی جهان حضور نخواهم داشت.

 

به گزارش “مازنداسپرت” اکبر احدی در مورد تمرینات بوکسورهای اعزامی به مسابقات لیگ حرفه‌ای APB،‌ اظهار داشت: احسان روزبهانی، جاسم دلاوری، سیاوش امیدی، سینا قلعه‌بندی، احسان سپهوندی، سجاد محمدپور و امین قاسمی‌پور نفراتی هستند که در اردوی تیم ملی حضور دارند تا پس از سپری کردن تمرینات پر فشار به مسابقات لیگ حرفه‌ای اعزام شوند. البته محمدپور و قاسمی پور در تیم ملی بزرگسالان تمرین می‌کنند و برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به شدت خود را آماده می‌کنند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر برای اینکه تیم ملی از لحاظ فنی به اوج آمادگی برسد همه بوکسورها در یک اردو حضور دارند و به عنوان حریف تمرینی کنار یکدیگر مبارزه می‌کنند. از چند روز گذشته تیم ملی عراق نیز به این نفرات اضافه شده و همه با هم تمرینات خود را پشت سر می‌گذارند.

احدی در ادامه خاطرنشان کرد:‌ از مسئولان فدراسیون درخواست کرده‌ایم تا اردوی تدارکاتی برای ملی‌پوشان در نظر بگیرند. ما تلاش می‌کنیم در اردوی مشترک با تایلندی‌ها حضور داشته باشیم و در غیر این صورت با یکی از تیم‌های آذربایجان و یا ترکیه اردوی مشترک خواهیم داشت.

سرمربی بوکسورهای اعزامی به مسابقات APB در مورد شرایط آمادگی جسمانی احسان روزبهانی، اظهار داشت: روزبهانی در حال حاضر شرایط خوبی را دارد و تمرینات جسمانی پرفشاری را پیگیری می‌کند. اوایل شهریورماه روی کارهای اختصاصی و فنی کار می‌کنیم تا ان‌شاءالله ۲۷ شهریورماه به ونزوئلا اعزام و در شهر کاراکاس با حریف بلغارستانی مبارزه کند. امیدوارم با شکست حریف خود با یک روحیه مضاعف راهی مسابقات قهرمانی جهان شود.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا به همراه روزبهانی راهی مسابقات قهرمانی جهان می‌شوید یا خیر، گفت:‌ خیر. امیدوارم که او راهی مسابقات جهانی شود و با کسب مدال افتخار آفرینی کند. برای دیگر بوکسورها نیز آرزو می‌کنم تا در مسابقات جهانی قطر سهمیه المپیک را کسب کند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید