تاریخ: ۸:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
نام نویسنده: sobhan

ولاسکو کابایرو، داور بازی برگشت سوپرکاپ اسپانیا، شب گذشته جرارد پیکه را در دقیقه ۵۵ از بازی اخراج کرد تا عملا امیدهای بارسا برای جبران شکست دور رفت از بین برود.   به گزارش “مازنداسپرت، بارسا که بازی رفت را با ۴ گل به بیلبائو واگذار کرده بود، در بازی برگشت با امیدواری به جبران […]

ولاسکو کابایرو، داور بازی برگشت سوپرکاپ اسپانیا، شب گذشته جرارد پیکه را در دقیقه ۵۵ از بازی اخراج کرد تا عملا امیدهای بارسا برای جبران شکست دور رفت از بین برود.

 

به گزارش “مازنداسپرت، بارسا که بازی رفت را با ۴ گل به بیلبائو واگذار کرده بود، در بازی برگشت با امیدواری به جبران وارد زمین شد و نیمه اول را با تک گل مسی به رختکن رفت اما در دقیقه ۵۵ و با اخراج پیکه، تقریبا امیدهایش به زدن سه گل دیگر از بین رفت.

پیکه به دلیل اعتراض شدید به کمک داور از سوی کابایرو از زمین اخراج شد. امروز در رسانه های اسپانیا ذکر شده که کابایرو در گزارش خود آورده است، پیکه بر علیه کمک داور از الفاظ رکیکی استفاده کرده است. جالب است بدانید که سابقه اختلاقات پیکه و کابایرو به سه سال پیش بر می گردد.

ماه مارس ۲۰۱۲ و در دیدار بارسلونا و اسپورتینگ خیخون در نوکمپ نیز کابایرو اقدام به اخراج پیکه کرده بود و این بازیکن در انتهای بازی برای توجیه اخراجش اظهارنظر جالبی را مطرح کرد. پیکه در آن مقطع به خبرنگاران گفته بود:” دقایقی قبل از اخراجم، به داور برای نگرفتن یک پنالتی مشکوک اعتراض کرده بودم و او به همین دلیل منتظر فرصتی برای اخراج من بود. معتقدم که کارت قرمزی که به من داد از روی قصد و غرض قبلی بود.”

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید