تاریخ: ۸:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
نام نویسنده: sobhan

متئو کواچیچ، ستاره ۲۱ ساله کروات اینتر امروز به مادرید سفر خواهد کرد و فردا به احتمال فراوان به هواداران رئال معرفی می شود.   به گزارش “مازنداسپرت“، هفتمین بازیکن رئال مادرید برای فصل آتی از ایتالیا می آید. کواچیچ که در اینتر به پروفسور معروف است تا ساعات آینده رسما به بازیکن جدید رئال […]

متئو کواچیچ، ستاره ۲۱ ساله کروات اینتر امروز به مادرید سفر خواهد کرد و فردا به احتمال فراوان به هواداران رئال معرفی می شود.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، هفتمین بازیکن رئال مادرید برای فصل آتی از ایتالیا می آید. کواچیچ که در اینتر به پروفسور معروف است تا ساعات آینده رسما به بازیکن جدید رئال مادرید بدل خواهد شد تا گام مهمی در دوران حرفه ای خود بردارد.
او که سال ۲۰۱۳ از دینامو زاگرب به اینتر پیوست، نتوانست با این تیم هیچ افتخار قابل ذکری کسب کند و امیدوار است در رئال اوضاع برایش به گونه ای دیگر رقم بخورد.

آ اس امروز مدعی شد که کواچیچ تا ساعتی دیگر وارد مادرید خواهد شد و فردا مراسم معارفه او در برنابئو برگزار خواهد شد. این بازیکن خلاق بر سر قراردادی ۵ ساله با حقوق سالیانه ۳ میلیون یورو با رئالی ها به توافق رسیده و باشگاه مادریدی ۳۰ میلیون یورو برای به خدمت گرفتن او به اینتر پرداخت خواهد کرد.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید