تاریخ: ۵:۳۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
نام نویسنده: sobhan

اکبر میثاقیان بعد از بازی با فجر سپاسی در اتاق کنفرانس حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. به گزارش مازند اسپرت ، میثاقیان نظر خود را در رابطه با اینکه اولین بازی داخل خونه را واگذار کرد گفت: به نظرم بازیکنان ما تحت جو بازی قرار گرفتند و ما دیر تمرینات خودمان را […]


اکبر میثاقیان بعد از بازی با فجر سپاسی در اتاق کنفرانس حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش مازند اسپرت ، میثاقیان نظر خود را در رابطه با اینکه اولین بازی داخل خونه را واگذار کرد گفت: به نظرم بازیکنان ما تحت جو بازی قرار گرفتند و ما دیر تمرینات خودمان را شروع کردیم اما این دلیل نمی شود.میثاقیان در ادامه گفت تیم فجر سپاسی چند ماه است که در حال تمرین کردن هستند گفت که تیم فجر در کل بازی دو موقعیت داشته و هر دو آنها گل شده است.

وی افزود: ولی ما خوب بازی نکردیم اما میتوانستیم بهتر از این هم باشیم و مطمئن هستم که بهتر از این خواهیم شد. هیچکدام از بازیکنان ما امروز خوب بازی نکردند.

میاقیان در سوال یکی دیگر از خبرنگاران که گفت، در خط میانی ضعف زیادی دیده می شد آیا بازیکنان دیگری نداشتید تا این ضعف ها را جبران کند گفت: حسین کیانیان غایب بوده

میثاقیان در رابطه با اینکه تیم فجرسپاسی دنبال استفاده کردن از فضاهای پشت دفاع بوده گفت: ما از این تیم هیچ فیلمی نداشتیم تا آنها را آنالیز کنیم .

اکبر میثاقیان در رابطه با داوری هم گفت: من به تصمیمات داوری هیچ کاری ندارم، من آن صحنه مشکوک به پنالتی را ندیده ام اما گفته میشود که پنالتی بود.

میثاقیان در رابطه با اعتراض به هواداران در دقایقی از بازی که بطری های آب معدنی به داخل زمین پرتاب می کردند گفت: این حرکت واقعا کار خوبی نیست، تیم ما تازه شکل گرفت است و هواداران باید صبور باشند تا روزهای خوب هم داشته باشیم.

وی در پایان گفت: اما تمامی این مسائل دلیل نمی شود که ما بازی را ببازیم و این باخت گردن بنده است.

پاسخی بگذارید